Сноуден твердить, що один з урядів потайно закуповує BTC.

  • 29.02.2024 10:15
  • 3 хвилини читання
Сноуден твердить, що один з урядів потайно закуповує BTC.

Екс-агент Агентства національної безпеки (АНБ) та Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Едвард Сноуден заявив, що один з національних урядів таємно закуповує біткоїни. Про це він написав у своєму пості у соціальній мережі X.

Пророкування: у цьому році стане відомо, що один з національних урядів придбає біткоїни - сучасну заміну монетарному золоту, не розголошуючи цей факт публічно - зазначено в повідомленні.

Пророцтво Сноудена виникло на фоні зростаючого інтересу до біткоїна з боку інституціональних та роздрібних інвесторів, а також національних держав: кілька великих корпорацій та інвестиційних компаній витратили великі ресурси на цей актив. Хоча Сноуден не вказав, який саме уряд купує біткоїн, перспектива його перетворення на легальний платіжний засіб, як це зробив Сальвадор у 2021 році, стане ще однією важливою подією для основного цифрового активу.

Хто такий Едвард Сноуден? - Це питання часто поставлюється у спілкуванні про знаменитого співробітника розвідки, який здійснив втечу від американського уряду.

У 2013 році Едвард Сноуден став відомим після того, як він розкрив таємні дані американської розвідки, пов'язані з глобальними програмами стеження. Він передав журналістам документи, що показали масштаби діяльності зі збирання метаданих та стеження за цифровою комунікацією на міжнародному рівні. Його викриття розкрило обширні операції спостереження за громадянами з боку урядів і великих технологічних компаній.

Сноуден кілька разів висловлював свою підтримку технології блокчейну та анонімності. Він вказував на важливість прозорості та децентралізації у створенні більш справедливого та конфіденційного суспільства. Відомо, що Сноуден використовував біткоїни для оплати інформації, що була отримана з серверів розвідки та подалі опублікована.

Уряд якої країни офіційно інвестує у біткоїни?

У 2021 році Сальвадор визнав біткоїн законним засобом платежу і почав регулярно придбавати його. Після того, як президентом був обраний Наїб Букеле, він пообіцяв, що не змінить курс біткоїна, який був запланований раніше для своєї країни.