Соціальна мережа X створила профіль для платіжного сервісу.

  • 22.01.2024 13:46
  • 2 хвилини читання
Соціальна мережа X створила профіль для платіжного сервісу.

Cпільнота X (раніше відома як Twitter), яка є власністю підприємця Ілона Маска, створила окремий обліковий запис для майбутньої послуги платіжних переказів. Про це повідомляє Cointelegraph.

Очікується, що до середини 2024 року запрацює застосунок X, який надає платіжні послуги. Проте, наразі не має підтвердження, чи дана функція буде підтримувати платежі, що виходять за межі звичайних фіатних валют.

Незважаючи на те, що у цього акаунту ще немає жодного повідомлення, він має спеціальний золотий значок, що свідчить про те, що ця організація пройшла перевірку. Крім цього, на ньому присутній логотип Х, що показує, що вони пов'язані з однойменною соціальною мережею. Багато користувачів вважають, що це може означати, що соціальна мережа спрямована на цифрові активи.

Історія придбання Твіттера

Після придбання Twitter Маском у 2022 році з'явилося величезне число прогнозів щодо швидкості розвитку соціальної мережі та можливої інтеграції криптовалют.

Після того, як Маск придбав соціальну мережу, він повідомив, що має намір зробити її більш інноваційною, доброзичливою та гостинною. Він також обіцяв пом'якшити правила модерації контенту на платформі та скасувати попередні блокування. Крім цього, мільярдер сам багато разів заявляв, що бажає інтегрувати в соціальну мережу цифрові платежі.

Ліцензія для здійснення операцій з біткоїнами.

28 серпня 2023 року, органи регулювання штату Род-Айленд надали компанії X ліцензію на здійснення фінансової діяльності, яка пов'язана зі зберіганням, відправленням та отриманням біткоїнів і криптовалют.

За словами Маска, платформа "забезпечить всеосяжну комунікацію та можливості управління вашим фінансовим світом".