Солана випереджає БНБ як четвертий за величиною цифровий актив за ринковою капіталізацією.

  • 14.02.2024 16:15
  • 3 хвилини читання
Солана випереджає БНБ як четвертий за величиною цифровий актив за ринковою капіталізацією.

Протягом останніх 24 годин криптовалюта SOL, що належить компанії Solana, випередила BNB, що підтримується Binance, і зайняла четверте місце за ринковою капіталізацією серед цифрових активів.

Згідно з даними CryptoSlate, ринкова капіталізація SOL сягає приблизно 50 мільярдів доларів, вперше з грудня перевищивши цей показник. На порівняння, ринкова капіталізація BNB протягом того ж періоду досягла піку у 49,2 мільярда доларів.

На даний момент виняткову зростаючу ринкову капіталізацію SOL визначає сприятливе змінні ціни. За останні сім днів SOL, відсотково, обійшла такі видатні криптовалюти, як Біткоїн та Ethereum, здійснивши вражаючий скок в 21% ─ до $115.

Швидке зростання ринкової капіталізації SOL не викликає жодного здивування, особливо з урахуванням надійності та стійкості Solana у подоланні останніх проблем. Ці проблеми включали тимчасові перебої в роботі та пов'язані з ними проблеми зі з'єднанням, а також залученням до неіснуючої на той момент криптовалютної біржі FTX.

Крім того, VanEck, компанія, що займається управлінням активами, передбачає, що до кінця цього року SOL буде однією з топових блокчейн-мереж за ринковою капіталізацією, загальною заблокованою вартістю (TVL) та кількістю активних користувачів.

Телеканал Solana DeFi перевищив значення в $2 млрд.

За даними DeFillama, мережа Solana має активи на блокчейні Solana, загальною вартістю $1,958 млрд, що є найвищим показником протягом 20 місяців. Це свідчить про помітне відновлення після серйозного спаду на біржі FTX у листопаді 2022 року.

Протоколи децентралізованої біржі (DEX) на Solana продовжують виявляти високу активність. За даними панелі управління DEX DeFillama, протягом поточного місяця протоколи DEX на Solana здійснили угоди на суму понад 9 мільярдів доларів, що складає майже половину від загальної суми в 22,65 мільярда доларів, зафіксованої у минулому місяці.

Ці числа відображають значне зростання активності децентралізованих фінансів (DeFi) в екосистемі Solana. CryptoSlate звернув увагу на ситуації, коли децентралізовані обмінники (DEX) на основі Solana забезпечували більшу кількість торгових операцій, ніж їхні аналоги на базі Ethereum, протягом останніх трьох місяців.

Раніше ми перерахували 6 основних мотивів для придбання Solana у 2024 році.

Вам може бути це цікавим:

  • Солана відкрила дорожню карту на наступні чотири роки - до 2024 року.
  • Прогнозована ціна Solana на 2024 рік.
  • Солана наближається до рівня $163: аналітики вказують на важливі рівні, які становлять опір.