Сполучені Штати Америки планують продати частину біткоїнів Silk Road за $2 мільярди.

  • 03.04.2024 08:30
  • 2 хвилини читання
Сполучені Штати Америки планують продати частину біткоїнів Silk Road за $2 мільярди.

Уряд США має намір продати частину біткоїнів, які раніше належали даркнет-маркетплейсу Silk Road, на суму приблизно $2 мільярди. Інформацію про це надав сервіс Arkham Intelligence.

Зокрема, як повідомили аналітики, 2 квітня було здійснено дві транзакції. Перша була тестова, відправили 0,001 BTC; потім велика, на 30 174 BTC. Усі біткоїни було переказано на біржу Coinbase з метою їхнього подальшого продажу.

Історія угод. Джерело: Аркхем Інтелідженс.

Продажі, які відбулися до певного часу або події.

У березні минулого року уряд США продав 9861 BTC, які були пов'язані з Silk Road, отримавши за них понад $216 млн, зазначено у судових документах.

Тоді біткоїни були переведені трьома транзакціями - за кілька тижнів до того, як про їх продаж стало відомо у судовому документі.

Нині служба маршалів США вважається одним із найбільших продавців біткоїнів. За інформацією від дослідника Джеймсона Лоппа, маршали допомогли уряду США продати 195 000 BTC.

Незважаючи на спроби американських законодавців змусити владу зберігати ці кошти як стратегічний актив, вони продовжують їх продавати.

Що відбувається з ціною BTC?

З початку цього тижня курс біткоїна впав на понад 6%. Це призвело до ліквідації позицій трейдерів на суму $53 млн. Можливо, корекції курсу спричинило рішення американської влади продати значну кількість BTC.