Спрощення видобутку почалося знижуватись.

  • 10.05.2024 06:45
  • 2 хвилини читання
Спрощення видобутку почалося знижуватись.

9 травня відбувся ще один перерахунок складності майнінгу, після якого цей показник зменшився на 5,62% до рівня 83,15 Т. Відповідну інформацію надав сервіс BTC.com.

Як змінились показники складності майнінгу та хешрейту. Інформація взята з BTC.com.

Поміж інших проблем, також зменшився середній рівень хешрейту до 595,01 EH/s. Тепер для видобутку кожного нового блоку в середньому потрібно 10 хвилин 36 секунд.

Чому знижуються показники складності та швидкості хешування.

Показники складності видобутку та хешрейту в мережі Біткоїна можуть знижуватися з кількох причин. Складність видобутку автоматично коригується кожні 2016 блоків, що відбувається приблизно кожні два тижні, з метою забезпечення того, щоб час генерації одного блоку лишався на рівні близько 10 хвилин.

Якщо велика кількість майнерів виходить з мережі, наприклад, через зниження прибутковості майнінгу або через законодавчі обмеження, загальний хешрейт мережі падає. Це призводить до зменшення складності майнінгу на наступний період корекції, щоб компенсувати втрату обчислювальної потужності та забезпечити ритмічність створення блоків.

Отже, зниження швидкості гешу та складності є показником змін в майнінговій активності та може відображати більш широкі економічні або регулятивні зміни використання Біткоїна.

Що було попереднього разу?

Нагадаємо, що після перерахунку 24 квітня показник складності зрос на 1,99% до 88,1 Т. В той же час середній хешрейт досяг рівня у 630,45 ЕХ/с. Для видобутку блоку майнерам тоді довелося витратити 9 хвилин 49 секунд.