Стартап, який спеціалізується на біткоїні, привернув $1,5 мільйона для подальшого розвитку технології Lightning Network в Південно-Східній Азії.

  • 27.03.2024 11:15
  • 3 хвилини читання
Стартап, який спеціалізується на біткоїні, привернув $1,5 мільйона для подальшого розвитку технології Lightning Network в Південно-Східній Азії.

Компанія Neutronpay, яка використовує технологію Lightning, залучила $1,5 млн у формі бридж-фінансування за участю компанії Axiom Capital. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Зібрані кошти допоможуть компанії Neutronpay впровадити швидкі та ефективні платіжні рішення на основі Lightning Network з використанням біткоїна в Південно-Східній Азії.

"Ми раді підтримати Альберта (Альберт Буу – засновник Neutronpay) та його команду, як вони продовжують доводити користь інфраструктури Lightning у Південно-Східній Азії. Ми впевнені, що переваги мережі Lightning перед традиційними фіатними банківськими системами для різних типів платежів будуть постійно підтверджуватися, і готові підтримувати Neutronpay як одну з провідних компаній", – заявив представник Axiom Аллен Фаррінгтон.

Neutronpay також заявила, що має на меті відповідати культурним та економічним традиціям Південно-Східної Азії, і використовує "підхід, що виходить за межі фінансових транзакцій".

Neutronpay - це компанія, яка забезпечує швидкий та зручний спосіб проведення платежів. Вони пропонують широкий вибір послуг для своїх клієнтів та гарантують безпеку та надійність усіх транзакцій. Нейтронпей - це інноваційний платіжний сервіс, який завжди готовий задовольнити потреби своїх користувачів.

Стартап Neutronpay був заснований на ринку в 2018 році, але досі перебуває у розвивальній стадії. Його фінансову підтримку надають компанії із Кремнієвої долини. Neutronpay працює над удосконаленням інфраструктури Lightning Network для глобальних переказів, платежів, виплат, витрат та інших операцій.

Neutronpay в першу чергу надає послуги компаніям, які мають намір впровадити Lightning у свою діяльність. У грудні 2022 року було випущено мобільний додаток, спрямований на споживачів з В'єтнаму та Канади.

Мережа Lightning та штучний інтелект

Чат-бот на основі штучного інтелекту ChatGPT успішно навчився здійснювати платежі у біткоїні через мережу Lightning. Використовуючи популярний протокол LND, штучний інтелект коректно обробляв API-запити з урахуванням побажань користувача.