Стартап JobCannon, що базується в Україні, придбав українську компанію Adsme.

  • 04.04.2024 17:16
  • 4 хвилини читання
Стартап JobCannon, що базується в Україні, придбав українську компанію Adsme.

Українсько-британський стартап у галузі HR-технологій JobCannon оголосив про придбання українського маркетингового агентства Adsme.

Цю інформацію передала прес-служба JobCannon порталу AIN.UA.

Фінансові деталі угоди залишилися конфіденційними. Компанія Adsme, яка отримала інвестиції на Pre-Seed етапі від Fidelity Family Office та підтримку Андрія Заікіна, засновника YEP минулого року, зараз оцінюється приблизно в $1 мільйон, за словами співзасновника JobCannon Петра Коломійця.

Компанія JobCannon розробляє HR-платформу для технічних компаній, яка застосовує штучний інтелект для спрощення процесу пошуку ідеальних кандидатів на вакансії. Технології Adsme в галузі маркетингу дозволяють аналізувати та оптимізувати мільйони результатів візуальної та текстової реклами на платформі Meta Ads.

Також читайте: Українські стартапи на конференції TechChill 2024: хто увійшов до національної делегації.

Компанія JobCannon планує впровадити ці інновації до своєї платформи для покращення відбору кандидатів, що дозволить заощадити значну кількість часу на розробку.

Об'єднання компаній передбачає включення одного зі співзасновників Adsme, Віктора Левченка, до ради директорів JobCannon, де він займе посаду головного технічного директора. Компанія Adsme була заснована Віктором Левченком та Данилом Орловим у 2022 році.

Після того, як на початку 2023 року JobCannon отримав $500 тисяч від Whitehill Capital, це придбання відбулося, що сприяло поліпшенню алгоритмів пошуку, залученню клієнтів та розширенню стратегічних можливостей стартапу.

Нагадаємо, що українська інвестиційна група Roosh запустила новий інвестиційний проект Roosh X, в межах якого буде укладати угоди як самостійно, так і з партнерами. Однією з таких угод стало співпраця з канадським венчур-білдером Tiny Studio.

Разом компанії зосередяться на інвестиціях в акціонерний капітал технологічних стартапів з Європи та США. Приблизна сума інвестицій буде від $500 тис. до $10 млн. Для розгляду інвестицій в розгляд братимуться бізнеси з річним доходом від $5 млн.

Також ми зазначили, що українські технологічні мали і середні підприємства, стартапи та компанії з можливістю розширення можуть отримати до 60 000 євро від Європейської ради з інновацій, беручи участь у програмі Seeds of Bravery.

Ознайомтеся з іншими популярними текстами.

Електронна гривня - це цифрова валюта, яка використовується в Україні. Вона створена для зручності електронних платежів і торгівлі в Інтернеті. Е-гривня дозволяє швидко і зручно здійснювати грошові операції без посередників і комісій. Вона також сприяє розвитку електронної економіки і забезпечує безпеку та конфіденційність усіх транзакцій.

У 2023 році fintech-проєкти зі ШІ залучили значну суму інвестицій. Сума залучених інвестицій була дуже великою.

Які галузі можуть випередити фондовий ринок у 2024 році?