Стартап українських підприємців Rentberry планує придбати банкрутуючу компанію WeWork.

  • 10.05.2024 10:01
  • 4 хвилини читання
Стартап українських підприємців Rentberry планує придбати банкрутуючу компанію WeWork.

Капітал компанії WeWork, яка зазнала банкрутства, оцінюють від $550 до $650 млн. В даний час стартап Rentberry з українським походженням готується до придбання цієї компанії.

Український стартап Rentberry, який спеціалізується на довгостроковій оренді житла, планує придбати компанію WeWork, яка відома своєю мережею коворкінгів та офісів. Банкрут бізнес оцінюється в $550-650 млн, точна сума буде відома після проведення комплексної перевірки.

Офіційним покупцем буде Rentberry або їхня дочірня компанія, створена спеціально для здійснення операції. Для придбання використовується як власний капітал, так і кошти партнерських венчурних фондів. Майбутній власник не бере на себе жодних боргових зобов'язань і не отримує залишків готівки від WeWork.

Також рекомендуємо ознайомитися із тим, які українські стартапи будуть представлені на London Tech Week 2024 - Міністерство цифрової трансформації.

"Наша попередня оцінка передбачає, що компанія (WeWork — ред.) матиме на момент закриття угоди нормалізований та належний рівень оборотного капіталу. Не буде жодних значних зобов'язань, окрім тих, що відображені у річній фінансовій звітності або виникли в ході звичайної господарської діяльності з дати останньої річної фінансової звітності", — повідомили в Rentberry.

У найближчий час компанія Rentberry проведе комплексну перевірку, яка охоплюватиме комерційні, бухгалтерські, податкові, юридичні, страхові, операційні, кадрові, фінансові та інші питання, а також всі аспекти, пов'язані з нерухомістю. Після закінчення цієї перевірки можливе підписання угоди. Завершення перевірки та підготовку документів планується протягом двох місяців.

Вас може зацікавити: У яку країну найчастіше переїжджають українські стартапи?

Відзначимо, що компанія WeWork заявила про банкрутство в листопаді 2023 року. Перед цим вона вважалася одним з найуспішніших "єдинорогів", досягнувши фантастичну оцінку у $47 мільярдів. Проте після менеджерських та алкогольних скандалів щодо колишнього CEO Адама Ньюмана, акції компанії впали майже на 96%.

Про наміри Rentberry придбати WeWork стало відомо в лютому поточного року. Цю ідею підтримали важливі інвестори, серед яких фонд Berkeley Hills Capital. Планується поєднання коворкінгу WeWork з концепцією гнучкого проживання від Rentberry.

Ми раніше писали про те, що кладовище невдалих стартапів переповнене компаніями, які не змогли вижити. Тільки найсильніші переживають у жорсткому бізнес-світі. Дізнавайтеся про ці стартапи та їх характеристики у нашій статті.

Ознайомтесь з іншими відомими матеріалами.

Дія City стане більш доступною для стартапів: що зміниться

Десять найкращих стартап-ідей від Reddit на 2024 рік

Дія.Бізнес розпочала надавати корисну послугу для жителів України: як нею скористатись.

Вихідний текст: ain.ua Рерайт: Інформаційний ресурс ain.ua