Стартап xAI, заснований Маском, отримав $6 млрд інвестицій: на що підуть ці кошти?

  • 27.05.2024 09:15
  • 3 хвилини читання
Стартап xAI, заснований Маском, отримав $6 млрд інвестицій: на що підуть ці кошти?

На даний момент невідомо, в яку суму оцінюється ШІ-стартап Ілона Маска xAI після залученого фінансування.

Український стартап xAI успішно завершив раунд фінансування серії В, привернувши $6 мільйонів інвестицій, повідомляється в прес-релізі компанії.

Серед основних інвесторів знаходяться Valor Equity Partners, Vy Capital, Andreessen Horowitz, Sequoia Capital, Fidelity Management & Research Company, князь Аль-Валід Бін Талал та Kingdom Holding та інші.

Повідомляється, що залучені кошти будуть використані для введення на ринок перших продуктів xAI, створення передової інфраструктури, а також прискорення досліджень і розробки майбутніх технологій.

Також уважно вивчайте ціни на стартап Ілона Маска xAI.

"Компанія xAI перш за все зосереджена на розробці передових систем ШІ, які є правдивими, компетентними та максимально корисними для всього людства. Місія компанії полягає в розумінні справжньої природи Всесвіту", - вказується в xAI.

Також компанія-стартап оголосила про вакансії на різноманітні посади. Усі зацікавлені можуть подати заявку за посиланням.

«У найближчі тижні ще буде багато анонсів», - зазначив Ілон Маск у соцмережі X у відповідь на оголошення про фінансування.

Незважаючи на те, що xAI не розкрила свою точну оцінку після останнього раунду фінансування, припускається, що компанію оцінюють у суму від $18 до $24 млрд.

Нагадаємо, у квітні стартап із штучним інтелектом xAI, заснований Ілоном Маском, який спеціалізується на розробці великих мовних моделей (LLM), анонсував випуск оновленої версії свого чат-бота Grok-1.5. Ця покращена версія чат-бота доступна для перших тестувальників та існуючих користувачів Grok на платформі соціальних мереж X (колишній Twitter). Ознайомтеся з оглядом Grok-1.5 від Ілона Маска: порівняння з Google Gemini та ChatGPT.

Раніше ми повідомляли, що чат-бот Grok від Ілона Маска тепер можуть використовувати користувачі соціальної мережі X в Європі. У компанії зазначили, що наразі чат-бот доступний лише для користувачів з преміум-підпискою X.

Крім того, Ілон Маск розповів про майбутнє людства через штучний інтелект. Під час своєї останньої публічної промови керівник SpaceX відповідав на різноманітні питання, серед яких був і штучний інтелект. Маск поділився своїм баченням про вплив ШІ на майбутнє людства.

Познайомтеся з іншими відомими матеріалами:

Ілон Маск продемонстрував функціонування Starlink за допомогою смартфона без спеціального обладнання.

Перший раз імплант був вжитий в людський мозок компанією Neuralink - Маск

Tesla та SpaceX можуть зіткнутися з фінансовими проблемами через дії Ілона Маска: що трапилось

За даними Reuters.