Стартапи, що працюють у галузі біткоїну, змогли залучити $1 млрд інвестицій протягом двох років.

  • 12.04.2024 13:00
  • 3 хвилини читання
Стартапи, що працюють у галузі біткоїну, змогли залучити $1 млрд інвестицій протягом двох років.

Стартапи, що працюють з біткоїном, привернули близько $1 млрд інвестицій між 2021 і 2023 роками, що свідчить про великий інтерес інвесторів. Цю інформацію наводить дослідження американської аналітичної компанії Trammell Venture Partners (TVP), як передає Bitcoin Magazine.

Експерти відмітили, що у 2023 році відбувся значний зріст активності стартапів у сфері Біткоїн, особливо на етапі Pre-Seed (початкова стадія), що склав 69,2% у порівнянні з попереднім роком.

Керівник директорів та засновник ТВП Крістофер Калікотт прокоментував результати дослідження, зауваживши велике бажання засновників розвивати стартапи, пов'язані з Біткоїном. Він підкреслив зростання інфраструктури та технічний прогрес, які сприяють інноваціям в екосистемі Біткоїна.

Перші результати дослідження TVP відповідають нашим очікуванням щодо "криптовалют": засновники дійсно прагнуть будувати свою діяльність з використанням Біткоїну. Благодаря швидкому зростанню технологічних можливостей, що сприяють розширенню масштабів та можливостей для розвитку на Біткоїні, ця старовинна гіпотеза TVP стає реальністю, підтвердженою фактами та даними", – повідомив Калікотт.

У 2023 році кількість венчурних угод, пов'язаних з біткоїнами, значно збільшилася на 69,2%, в той час як загальна кількість криптовалютних венчурних угод зменшилася на 35,3%.

Рекомендації від мільярдерів

Засновник та головний виконавчий директор компанії Pershing Square Capital Management, Білл Акман, вважає інвестиції в біткойн корисними через стрімке зростання цього активу, а також у зв'язку з критичним станом економіки США.

Інший мільярдер Рікардо Салінас висловив думку, що біткоїн не лише захистить активи інвесторів від інфляції та девальвації, але й збільшить їх у майбутньому.

Які бізнеси привертали інвестиції

Нещодавно технологічний стартап Auradine, який спеціалізується на виробництві обладнання для майнінгу, оголосив про успішне завершення раунду фінансування серії В у розмірі $80 млн. Цей раунд був дуже успішним і практично дорівнював розміру фінансування серії А у сумі $81 млн.