Стейблкоїн PYUSD від компанії PayPal тепер можна використовувати на блокчейні Solana.

  • 30.05.2024 16:30
  • 5 хвилин читання
Стейблкоїн PYUSD від компанії PayPal тепер можна використовувати на блокчейні Solana.

Інтеграція дозволить зменшити витрати на комісію за транзакції з активами.

Стейблкоїн PayPal USD (PYUSD) тепер доступний на мережі Solana. Про це було оголошено компанією на конференції Consensus 2024 у місті Остін, штат Техас. Блокчейн Solana забезпечує високу швидкість та низькі витрати на перекази стейблкоїна від PayPal, що дозволяє користувачам та розробникам здійснювати недорогі платежі за секунди, а не хвилини, години або навіть дні.

Криптовалюта PYUSD на блокчейні Solana створена компанією Paxos Trust Company.

"Сприятлива швидкість та масштабованість мережі Solana роблять її оптимальним блокчейном для світових фінансових установ, таких як PayPal, для створення новітніх платіжних рішень, що є доступними, ефективними та миттєвими", — вважає Шераз Шер, генеральний директор з платежів в Фонді Solana.

Доступ до PYUSD можна отримати через відомі гаманці PayPal і Venmo, Paxos, а також через блокчейн-онрампери Crypto.com і Phantom. Користувачі будуть мати можливість переказувати PYUSD з Ethereum на Solana без додаткових комісій.

"Запуск PYUSD на блокчейні Solana сприяє виконанню нашої місії зі створення цифрової валюти зі стабільною вартістю, призначеної для комерції та платежів", — повідомляє Хосе Фернандес да Понте, виконавчий віце-президент PayPal з питань блокчейну, криптовалют та цифрових валют.

За даними аналітичної платформи блокчейн Artemis, Solana є найпопулярнішим блокчейном для переказів стейблкоїнів, а також ідеальним для PYUSD.

Чому Солана

У відкритому листі PayPal пояснив причини вибору Solana для своїх операцій, зазначивши швидкість переказів і мінімальні комісії. Однак також важливим є рішення використовувати розширення токенів.

Розширення токенів - це в основному вбудований функціонал в протоколі. У відміну від інших блокчейн-рішень, які вимагають від установ використання сторонніх інструментів для додаткових можливостей, розширення токенів - це доступні інструменти для будь-якого розробника.

PYUSD на Solana - один з перших стейблкоїнів, який скористався перевагами розширень токенів. Зокрема, PYUSD на Solana використовує:

Конфіденційні передачі. Можливість для продавців зберігати конфіденційність сум транзакцій, при цьому зберігаючи видимість інших деталей для регуляторних цілей. Функції передачі. Розробники можуть створювати власні програми для передачі токенів між приватними особами та продавцями, які використовують PYUSD. Поля для приміток. Дозволяють відправникам і отримувачам додавати інформацію разом з платежами, щоб створити більш зручний користувацький досвід для щоденних платежів та бізнес-транзакцій.

"Ці можливості - не просто приємні дрібниці", - зазначається в листі. "Ми вважаємо, що вони є важливими функціями, які повинні бути доступні продавцям, якщо PYUSD має намір зростати у своїй корисності для різних комерційних сегментів".

В даний момент Solana обробляє до 65 000 транзакцій на секунду, при цьому комісія за переказ становить лише $0,0025. На відміну від цього, в Ethereum кількість операцій на секунду обмежена до 15, а комісія може сягати $50 у випадку перевантаження мережі.

Раніше ми згадували, що блокчейн Solana випередив Ethereum за обсягом торгів на DEX.

Це може вас зацікавити:

  • 10 учасників Солани, на яких варто звернути увагу у разі неполадок з мережевими транзакціями.
  • Компанія PayPal оголосила про випуск власної рекламної платформи.
  • Користувачі PayPal зможуть використовувати стейблкоїн PYUSD для здійснення міжнародних платежів.