Українські студенти мають можливість подати заявки на участь у безкоштовній програмі IdeasLab від CfE accelerator. В рамках цієї програми вони зможуть отримати навички перетворення своїх ідей у стартапи, а також можуть отримати до 200 тис. грн у вигляді гранту на стадії валідації ідеї.
Прийом заявок триватиме з 1 по 25 лютого. Після цього, з 27 по 29 лютого, буде проведений відбір команд на програму (інтерв'ю пройдуть з 27 по 29 число). 4 березня будуть оголошені результати. Початок програми заплановано на 5 березня 2024 року, а її тривалість становитиме 11 тижнів (до 31 травня).
"Стартує новий набір для програми ideasLab! Якщо ти маєш ініціативу і хочеш випробувати себе в стартапі, тоді не зволікай і реєструйся! Ти матимеш можливість отримати неймовірний досвід та побудувати корисні контакти", - повідомляють організатори.
Що означає студентська акселерація ideasLab?
Ця 11-тижнева програма призначена для студентських команд із різних спеціальностей та усіх вищих навчальних закладів України, які мають бажання реалізувати свою ідею, перевірити її на практиці та створити реальний продукт.
Цікаві новини: українські підприємці можуть отримати гранти до €300 тис. від програми EU4Business. Давайте розглянемо умови цього фінансування.
Що включено в програму:
- Майстер-класи проводяться двічі на тиждень - у вівторок та середу.
- Сесії менторства з учасниками стартапів та фахівцями з різних галузей.
- Покращення навичок комунікації та самопрезентації.
- Пітчингові тренування.
Програма відбудеться у гібридному форматі, що надає можливість брати участь як офлайн, так і онлайн.
“В основу нашої програми були закладені два підходи - практичне навчання Learn-by-Doing та ще практичніший підхід навчання на власному проєкті Learn-by-Discovering. Тому ми гарантуємо, що вам не буде нудно, оскільки протягом програми ви будете працювати разом з командою над своєю власною ідеєю”, - пояснюється на сайті CfE accelerator.
Підкреслюється, що ця програма прискорення єдиний проєкт в Україні, який надає студентським командам не лише можливість отримати знання та робоче середовище, а й фінансову підтримку у вигляді грантів до 200 тис. грн на етапі валідації ідеї.
Ознайомтеся з іншими улюбленими матеріалами:
Компанія Google анонсувала про надання нових грантів українським стартапам.
Військові ветерани ЗСУ можуть отримати гранти на створення власного бізнесу за певних умов.
Українські підприємства можуть отримати гранти на суму до €2500. Що потрібно для цього знати?