Студенти з України мають можливість отримати криптовалютні стипендії від компанії Binance.

  • 09.04.2024 18:45
  • 3 хвилини читання
Студенти з України мають можливість отримати криптовалютні стипендії від компанії Binance.

Криптовалютна біржа Binance спільно з українським стартапом у галузі штучного інтелекту Dataisland започатковують програму розвитку наукових технологій.

Презентація нових освітніх та наукових технологій відбулася 5 квітня в Національному університеті фізичного виховання і спорту України за участю представників Binance і Dataisland.

Ця ініціатива дозволяє університетам інтегрувати технології штучного інтелекту стартапу без додаткових витрат, що сприятиме глибокому аналізу у різних дисциплінах та поліпшенню пошуку інформації. Така технологія доступна для використання як студентами, так і викладацьким персоналом.

Цікаве на тему: Олег Гороховський пояснив, як monobank використовує штучний інтелект.

Студентам буде стимулюватися активне використання штучного інтелекту за допомогою можливості отримання криптостипендій від Binance, щоб привернути більше уваги до навчального процесу та використання новітніх технологій.

"Ця ініціатива показує нашу здійснену відданість важливості освіти та використання передових технологій для розвитку студентської спільноти та галузі в цілому", - відзначив Кирило Хом'яков, регіональний керівник Binance в Східній Європі та Центральній Азії.

"Віктор Опанасенко, який є керівником з маркетингу у компанії Dataisland, оголосив про намір розширити партнерство з щонайменше п'ятьма українськими вищими навчальними закладами до кінця 2024 року."

Нагадаємо, що група вчених від Google DeepMind та Стенфордського університету розробила інноваційну систему автоматичного оцінювання під назвою SAFE, яка призначена для аналізу відповідей, створених штучним інтелектом, з метою виявлення помилок.

Ознайомтесь з іншими улюбленими матеріалами.

Тепер можна користуватися ChatGPT без необхідності реєстрації.

Криптовалютна біржа Binance анонсувала склад своєї першої ради директорів. Кілька відомих фахівців увійшли до складу цієї ради, проте список ще не оголошений публічно.

Біржа Binance розширює список торгових пар для найпопулярніших криптовалют, що використовуються в якості жартівних символів.

За інформацією з сайту dev.ua.