Створено нову платформу для фрілансерів з можливістю отримання оплати в криптовалюті біткоїн.

  • 26.02.2024 10:00
  • 4 хвилини читання
Створено нову платформу для фрілансерів з можливістю отримання оплати в криптовалюті біткоїн.

Новий онлайн ресурс для вільних фахівців Plebwork - це не посередник, тому працівники та замовники мають повний контроль над своїми фінансами під час проектів та співпраці.

23 лютого було запущено платформу Plebwork, яка надає нову можливість для фрилансерів: тепер вони можуть отримувати оплату за свою роботу у криптовалюті.

На відміну від традиційних платформ для фрілансерів, Plebwork спеціалізується на обслуговуванні саме спільноти біткоїн. Фрілансери, які мають досвід у роботі з біткоїном, можуть знайти роботу на неповний робочий день у компаніях, які працюють у криптопросторі.

Такі компанії, що потребують кваліфікованих спеціалістів на неповний робочий день, можуть звертатися до групи фрілансерів, які мають глибокі знання у сфері Біткоїну.

Також прочитайте: Біткоїн підніметься до рівня $63 000 у березні ─ прогноз видатної біржі

"Незалежно від того, чи займаєтеся успадкуванням біткоїн-гаманця, навчанням людей чи полегшенням Lightning, для цього необхідно об'єднати багато людей, щоб спільно працювати і випробовувати нові речі. Ми сподіваємося, що Plebwork допоможе фрілансерам здійснювати це, одночасно заробляючи більше біткоїнів та поклавшись на біткоїни", - заявив представник Plebwork по імені Тібо.

Запуск Plebwork спрямований на заповнення важливої порожнечі на ринку, оскільки багато біткойн-бізнесів раніше користувалися загальними фрілансерськими платформами, які не завжди відповідали їхнім конкретним потребам.

Представляючи спеціальний ринок для проєктів, пов'язаних з Біткоїном, Plebwork має на меті спростити процес пошуку та найму фрілансерів, одночасно сприяючи поширенню використання Біткоїнів як засобу оплати за роботу зовнішніх співробітників.

Вас може зацікавити, які великі компанії вкладають свої кошти в Біткоїн.

Plebwork зараз доступний у ранньому доступі, що дозволяє фрилансерам безкоштовно розміщувати свої профілі. Клієнти, які бажають опублікувати вакансії, можуть надіслати запрошення та пройти перевірку своїх сторінок, щоб переконатися, що вони працюють тільки з Біткоїном.

Благодаря таким функциям, как встроенное выставление счетов и обработка платежей с помощью сервера BTCPay, Plebwork хочет предложить безупречную платформу для фрилансеров, чтобы зарабатывать биткоины, одновременно способствуя росту экосистемы.

Нагадаємо, як і передбачалося в грудні, біржові біткоїн-ETF, затверджені в січні, впливають не лише на ціну криптовалюти, але й на ліквідність портфеля замовлень, тобто на можливість торгувати за стабільними цінами.

Ознайомтесь з іншими відомими матеріалами:

Три альткойни, які можуть повторити успіх Worldcoin

Binance припинить торгувати парами, які містять популярні активи.

Віталік Бутерін виявив найбільшу помилку в Ethereum та зазначив, як її можна виправити.

За інформацією з Bitcoin Magazine