Суд дозволив криптобіржі FTX продати частку у стартапі Anthropic.

  • 23.02.2024 14:00
  • 4 хвилини читання
Суд дозволив криптобіржі FTX продати частку у стартапі Anthropic.

Вартість акцій криптовалютної біржі FTX в стартапі Anthropic на ШІ оцінюється у $1 мільярд.

Так, 22 лютого суд затвердив запит криптобіржі FTX щодо продажу її частки у стартапі Anthropic у розмірі 7,84%.

Остання оцінка компанії становить $15 млрд. Таким чином, практично 8% акцій, які FTX реалізує, мають вартість понад $1 млрд.

Під час слухання суддя Джон Дорсі пояснив своє позитивне рішення у цій справі тим, що FTX відступила від деяких клієнтів, які не підтримували продаж.

Також перегляньте: Binance анонсувала нові списки Solana, Worldcoin та Filecoin.

Клієнти стверджували, що акції компанії Anthropic не були придбані через FTX і були здобуті шляхом незаконного використання коштів користувачів. Однак вони погодилися на умови продажу, вимагаючи можливості в подальшому відстоювати свої права на отримання коштів.

Представник FTX, Ендрю Дітдеріх, відзначив у суді, що біржа продає акції Anthropic, як і будь-що інше, та зберігає гроші в банку.

Можливо, вас зацікавлять 3 криптовалюти, які коштують менше, ніж $0,10, ідеальний варіант для покупки найближчим часом.

Він заявив, що платформа для торгівлі криптовалютами відшкодує гроші своїм користувачам від продажу своєї частки та долучить їх до суми $6,4 млрд, яка наразі знаходиться у банку. За його словами, цих коштів є «більш ніж достатньо», щоб покрити борги.

У лютому 2024 року FTX подала позов до суду про продаж своєї частки в стартапі Anthropic і вимагала швидкого розгляду справи.

В кінці грудня 2023 року ми повідомляли, що Американська податкова служба планує стягнути з FTX $24 мільярди. У той же час FTX Trading заявила, що компанія ніколи не отримувала прибутку настільки великої суми, яка може пояснити такий високий податковий рахунок.

За словами криптовалютної біржі, яка збанкрутувала, податковий рахунок на суму $24 млрд, запропонований Податковою службою США, ймовірно, поглине будь-яку "значну компенсацію", яка призначалася для жертв FTX.

Податкова служба США розпочала процес стягнення податкової заборгованості з криптовалютної біржі та її дочірньої компанії Alameda Research у травні 2023 року. Початково 10 травня IRS вимагала $44 мільярди за 45 окремими позовами проти FTX та її дочірніх компаній, але недавно знизила цю суму до $24 мільярдів.

Також у листопаді минулого року суд присяжних у США визнав винним засновника криптобіржі FTX Сема Бенкмана-Фріда в шахрайстві та змові. Йому загрожує тривалий термін ув’язнення.

Ознайомтесь з іншими популярними відео або статтями.

Токени та монети: ключові відмінності, які варто знати

Що означають відтікання в криптовалюті та як уникнути втрати коштів.

Понад 840 тисяч нових адрес біткоїн зазнали втрат: як це вплине на ціну BTC?

Джерело: Коінтелеграф