Суд прийняв рішення, що Крейг Райт не є Сатоші Накамото.

  • 14.03.2024 15:00
  • 3 хвилини читання
Суд прийняв рішення, що Крейг Райт не є Сатоші Накамото.

Після заключних аргументів у процесі за позовом Crypto Open Patent Alliance (COPA) у четвер, 14 листопада, суд Лондона вирішив, що Австралійський бізнесмен Крейг Райт не є Сатоші Накамото. Цю інформацію повідомило Bitcoin Magazine у соцмережі X.

Суддя прийшов до висновку, що Крейг Райт не є ні Сатоші Накамото, ні творцем Біткоїна, ні автором White Paper (програмного документа) основного цифрового активу.

На засіданнях з 12 березня COPA суд розглядає останні докази у справі проти Крейга Райта, який заявляє з 2016 року, що він є Сатоші Накамото.

COPA вимагала судової заборони для Райта, щоб він не стверджував про себе як про творця Біткоїна. Його також звинуватили в широкому масштабному підробленні відповідних документів.

Представники COPA оголосили, що було підтверджено, що Райт великою мірою брехав. Він вигадав цілу історію, створюючи послідовно підроблені документи для підтвердження своїх тверджень.

Як відомо, до складу організації Crypto Open Patent Alliance входить компанія Джека Дорсі та біржа Coinbase.

Хто є Крейг Райт?

Крейґ Райт - австралійський бізнесмен, який твердить, що саме він є Сатоші Накамото, розробником Біткоїна. Його заяви викликали обурення серед учасників спільноти, багато з них вважають його твердження необгрунтованими та недостатньо підтвердженими.

Критика в бік Райта також є результатом численних судових позовів і обвинувачень у обмані та маніпуляціях, що лише збільшили сумніви у його заявах та призвели до його віддалення від основної частини спільноти Біткоїн.

незаконного використання його авторських прав на криптовалюту Біткоїн не дали результатів.

У лютому Райт запропонував COPA та іншим зацікавленим сторонам врегулювати судові спори щодо інтелектуальної власності на Біткоїн. Він пропонував відмовитися від авторських прав на бази даних BTC, BCH та ABC і надати безвідкличну ліцензію на їх використання. Проте біткоїнери відхилили його пропозицію.