Сума, яку українці заробили на криптовалюті у 2023 році, визначило дослідження від Chainalysis.

  • 15.03.2024 17:00
  • 2 хвилини читання
Сума, яку українці заробили на криптовалюті у 2023 році, визначило дослідження від Chainalysis.

У 2023 році українські інвестори досягли великого успіху на ринку криптовалют, заробивши $850 млн від інвестицій у цифрові активи.

Про це свідчить дослідження компанії Chainalysis.

З інформації видно, що Україна зайняла 12-те місце у світовому рейтингу країн за обсягом доходів від криптовалют, випередивши такі економіки, як Бразилія, Японія, Канада, Франція та Іспанія.

Перше місце в рейтингу займають Сполучені Штати з вражаючим доходом у 9,36 мільярда доларів, за ними йдуть Великобританія, В'єтнам, Китай, Індонезія, Індія, Росія, Південна Корея, Німеччина та Туреччина.

Цікаве настільне обговорення: три криптовалюти до одного долара, ціна яких підніметься в квітні.

Світовий дохід інвесторів у криптовалюту склав $37,6 млрд у 2023 році, що є значним зниженням порівняно з $159 млрд у 2021 році та втратами у розмірі $127,1 млрд у 2022 році.

Раніше ми згадували, що аналітики передбачали такий спад курсу Біткоїна.

За даними Chainalysis, 2023 рік успішно пройшов для криптоінвесторів, з прибутковими місяцями протягом усього року, з особливо вражаючим зростанням у листопаді та грудні, що свідчить про відновлення сектору.

Для оцінки прибутків інвесторів використовувалися дані про транзакції користувачів на централізованих біржах. Якщо позитивний тренд буде збережено, то у 2024 році інвестори можуть очікувати на доходи, схожі на "бичачий цикл" 2021 року.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами.

Ціни на мем-монети раптово підскочили - зазначена причина.

Обрано криптовалюти, які досягли максимальної вартості за останні два роки.

Ілон Маск оголосив про замовлення автомобілів Tesla за криптовалюту DOGE.

Джерело: зашифроване.com