Швидкість хешування біткоінів зменшилася на 34%: фактори, які призвели до цього.

  • 18.01.2024 18:30
  • 3 хвилини читання
Швидкість хешування біткоінів зменшилася на 34%: фактори, які призвели до цього.

Гірники продали понад 10 000 BTC під час спаду прибутковості, але ціна Біткоїна залишається незмінною, ймовірно, завдяки збільшенню коштів у Bitcoin ETF.

Несподівані морози в Техасі призвели до зниження хешшрейту Біткоїна на 34%. Деякі майнери були змушені припинити свою роботу через проблеми з енергопостачанням в штаті.

Починаючи з 14 січня, температура у багатьох районах Техасу вперше з лютого 2023 року опустилася нижче нуля. Згідно з даними YCharts, швидкість хешрейту мережі впала з 629 екзахешів на секунду (EH/s) 11 січня до приблизно 415 EH/s 15 січня. Аналітичний сайт повідомив, що 16 січня хешрейт зріс до 454 EH/s, оскільки температура в Остіні протягом дня на короткий період піднялася вище нуля.

Замерзла газова інфраструктура в Техасі була основною причиною відмов в електропостачанні 2021 року, за які були звинувачені у понад 240 загиблих. Після допомоги від вітрової енергії, система наразі тримається надійно на цьому тижні, оскільки почалися морози та температура опустилася нижче 0 градусів за Фаренгейтом. https://t.co/mJPovybKDV — The New York Times (@nytimes) 17 січня 2024 року

За даними компанії Foundry, у Техасі відігравалося приблизно 29% хешрейту мережі Біткоїн в США. Чимало майнінгових компаній з Китаю переїхали до цього штату, після того, як в їхній країні почались репресії щодо майнерів BTC і криптовалют. В Техасі діють кілька компаній, включаючи Riot Platforms, Bitdeer, Core Scientific і Marathon Digital, яка нещодавно стикнулася з проблемою неправильного блоку Біткоїна.

Багато компаній, що займаються майнінгом, приєдналися до програми, яку організувала Рада з надійності електропостачання Техасу (ERCOT). Ця програма компенсує їм регулювання навантаження на енергосистему штату під час періодів високого попиту.

У той же час відбувається значний ріст продажу біткоїнів майнерами на ринку криптовалют. Аналітики повідомляють, що за останній час майнери продали понад 10 000 BTC на суму приблизно 455,8 млн доларів. Таке значне вивільнення біткоїнів є частковою реакцією на знижену прибутковість, спричинену меншою швидкістю хешування.

Раніше ми згадували, що продаж такої великої кількості BTC став причиною того, що ціна Біткоїна затрималась в діапазоні до $43 000.

Тобі може бути це цікаво:

  • Майнери біткоїна в Китаї продовжують забезпечувати 20% загального хешрейту у світі.
  • Яка величина втрат у найбільш прибуткових компаній, які займаються видобутком біткоїнів, за рік?
  • Як добути Біткоїн: Весь необхідний вміст щодо майнінгу BTC