Сьогодні розпочинається найбільша роздача за всю історію проєкту Bitcoin Ordinals.

  • 23.02.2024 17:31
  • 3 хвилини читання
Сьогодні розпочинається найбільша роздача за всю історію проєкту Bitcoin Ordinals.

Розробник Bitcoin Ordinals під псевдонімом Леонідас вразив криптоспільноту своєю заявою про ейрдроп Runestone.

Коментарі Леонідаса викликали величезний оптимізм серед учасників проекту Runestone, децентралізованої ініціативи "fairdrop", яка має на меті винагородити перших користувачів протоколу Ordinals. Його заява миттєво привернула увагу криптовалютних ентузіастів по всьому світу, бо, за словами Леонідаса, цей ейрдроп стане найбільшим у історії Ordinals.

Рунева роздача: Головні відомості

За заявою Леонідаса на веб-сайті X, роздача буде проводитися з п’ятниці до середи.

Оновлення Runestone Я можу скромно сказати, що вікно роздачі буде між п'ятницею та середою. Це процес, який не відбувається одразу, і я сподіваюся, що всі насолодяться цим. Перевірте свою адресу → https://t.co/sS9sYnAwzg Приєднуйтесь до Discord → https://t.co/VW1FdhuQFO pic.twitter.com/mbSADgzL2I - Леонідас (@LeonidasNFT) 22 лютого 2024 року

Він раніше повідомив, що прогрес в розробці електронної книги "Runestone" сягнув 90%. Ця новина подальше збільшила зацікавленість громадськості. Також було оголошено, що 112 383 адреси вже готові отримати свої книги.

Дослідник протоколу RuneAlpha додав до донатів Runestone 0,15 BTC, щоб покрити мережеві комісії за реєстрацію/розподіл. Зусилля RuneAlpha та всіх власників Cook мали на меті підвищення вартості Runestone та сприяння його кращому розвитку в мережі Біткоїна. У зв'язку з цим, ще 7000 адрес отримають свої токени.

Даний момент Ordinals демонструє велику активність у блокчейні Біткоїна, що призводить до зростання комісій за транзакції та перевантаження мережі. За останні 12 місяців її хешрейт збільшився приблизно вдвічі: з 303 EH/s до 577 EH/s, згідно з інформацією від BTC.com.

Проте, не менш важливо, інтеграція ординалів у екосистему Біткоїна призвела до появи хвилі цифрового сміття, подібного до спаму, що суперечить початковій ефективності та призначенню мережі.

Вас може зацікавити це:

  • У блокчейні Bitcoin були вбудовані класичні відеоігри 90-х років, такі як Ninjalerts.
  • П'ять кращих токенів BRC 20 з високим потенціалом зростання.
  • Біткоїн-магнати припинять існування: причини