Популярний месенджер Telegram планує перейти на нову блокчейн-платформу TON і додати підтримку токенізованих емодзі та стікерів NFT.
Про це та інші нововведення розповів Павло Дуров під час конференції Token2049, яка відбулася в Дубаї.
За його словами, вже сьогодні, 19 квітня, розпочнуться перші виплати в TON за рекламу адміністраторам Telegram-каналів. Крім того, з наступного тижня користувачі матимуть можливість залишати чайові адміністраторам в TON, а контент-мейкери отримуватимуть частину доходу.
Також за допомогою криптовалюти можна буде купувати та продавати стікери у форматі NFT, при цьому 95% від виручки отримають художники, які створюють зображення. У Telegram також з’являться міні-додатки, де користувачі зможуть придбати контент за криптовалюту. Користувачі також матимуть змогу обмінюватися TON з іншими контактами під час листування.
"Представте собі, що хтось володів цією наліпкою як NFT, коли вона з'явилася кілька років тому. Я думаю, що ціна зростає разом зі складністю. Те, з чим ми знову зіткнулися - стікери дуже, дуже популярні", - зазначив Павло Дуров, засновник Telegram.
Він зауважив, що користувачі месенджера зможуть увійти в свої акаунти з використанням криптовалютних гаманців. Крім цього, незабаром з'явиться можливість реєструвати права на ім'я акаунта, щоб користувачі могли продати його за бажанням.
Цікаве запитання: Яка частка toncoin належатиме Telegram?
Згідно з засновником Telegram, всі нововведення будуть доступні усім користувачам, і для користування новими функціями не потрібні навички програмування.
Вперше в історії соціальних мереж ви маєте можливість власноруч керувати своїм іменем користувача, продавати його, виставляти на аукціон, купувати кілька імен користувачів і додавати їх до свого облікового запису.
Недавно TON з'явився у списку блокчейн-мереж, на яких працює найбільший за капіталізацією стейблкоїн. Перші чутки про запуск USDT на блокчейні TON з'явилися на початку квітня, коли було оголошено спільне виступ засновника Telegram Дурова і голови Tether Паоло Ардойно на криптоконференції в Дубаї.
Раніше ми повідомляли, що Telegram впроваджує редактор наліпок. За допомогою цього інструменту користувачі можуть створювати окремі наліпки або цілі набори, не виходячи з месенджера. Більше інформації читайте тут.
Ознайомтесь з іншими популярними елементами.
У Telegram буде можливість увійти за допомогою відбитку долоні.
Telegram вводить обмеження для певних користувачів.
Скільки зароблять власники Telegram-каналів на рекламі — це програма.
За інформацією з crypto.news та cointelegraph.com.