Тепер біткоїни можна передати у спадок завдяки новій технології.

  • 28.03.2024 15:16
  • 4 хвилини читання
Тепер біткоїни можна передати у спадок завдяки новій технології.

Новий продукт від Casa призначений для захисту від втрати цифрових активів у випадку смерті власника криптогаманця і забезпечення плавного переходу капіталу.

Платформа для зберігання біткоїнів Casa випустила новий продукт Casa Inheritance для своїх клієнтів по всьому світу, як зазначено в блозі компанії.

Компанія Casa має на меті спростити процес передачі цифрових активів клієнтів своїм родичам у випадку їх смерті або неможливості самостійного управління активами.

За допомогою Casa Inheritance ви маєте змогу забезпечити успішне майбутнє свого наступного покоління шляхом безпечного вступу до вашої самостійної опіки. Наша команда вирішує багато складних питань успадкування біткоїнів, щоб забезпечити передачу вашого багатства з покоління на покоління», — повідомляють в Casa.

Також обов'язково читайте пораду Роберта Кійосакі про Solana, яка зробила інвесторів на 80% багатшими.

Як функціонує інструмент

Наслідок на рідному майну Каса використовує технологію, яка лежить в основі всіх її продуктів: багато ключових сховищ. Для отримання доступу до цих сховищ клієнт повинен використовувати комбінацію різних закритих ключів, протокол безпеки, відомий як мультипідпис або «multisig».

Наслідок будинку Casa постачається зі сховищем, яке має 3 ключі, і коштує 250 доларів на рік. Для доступу до коштів у сховищі, користувачеві потрібно мати лише два з трьох ключів.

Україна відстала в рейтингу країн за обсягом володіння Біткоїнами — Bitcoin Treasuries.

Процес налаштування та передачі виглядає наступним чином: клієнт Casa надає одержувачу доступ до одного з зашифрованих закритих ключів через додаток. У випадку, якщо клієнт стає недієздатним, одержувач може запросити доступ до сховища через додаток, який активує шестимісячний період очікування.

Після цього замовнику надходить запит. Якщо його не відхиляють, отримувач отримує доступ до свого облікового запису за допомогою закритого ключа, яким поділився клієнт, а також іншого закритого ключа, який належить Casa. Все це відбувається без необхідності проходження процедури KYC (знай свого клієнта).

Спочатку Casa надавала цей вид послуг лише своїм приватним клієнтам, але після виходу на ринок спотових біткоїн-ETF Casa отримала більше запитів від людей, які бажають зберігати реальні BTC і передавати їх наступним поколінням.

Зазначимо, швидкий розвиток технологій вплинув і на процес отримання спадщини. Якщо кілька десятків років тому до заповіту вносили сімейні реліквії, нерухомість, бізнес, то тепер справа торкнулася й інших активів: акцій, облігацій та нової електронної валюти. Про те, як передати криптовалюту у спадок і зробити так, щоб ваші заощадження не "згоріли" - розповіли в нашому матеріалі.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

Три найкращі кітячі меми цього тижня.

Видатний трейдер Пітер Брандт поділився своїми спостереженнями щодо цінових трендів Біткоїна.

Скільки разів вже оголошували провал Біткоїну?

За інформацією, опублікованою у Bitcoin Magazine