Тепер в Ліхтенштейні можна оплачувати державні послуги за допомогою біткоїнів.

  • 30.01.2024 16:03
  • 3 хвилини читання
Тепер в Ліхтенштейні можна оплачувати державні послуги за допомогою біткоїнів.

Влада Ліхтенштейну дала дозвіл громадянам своєї країни використовувати біткоїни для оплати державних послуг. Ця можливість стала реальністю завдяки інтеграції платформи xMoney.

У повідомленні xMoney зазначено, що Княжество Ліхтенштейн є лідером у цій трансформації і тепер приймає платежі у біткоїні за свої державні послуги.

У повідомленні також підкреслюється, що громадяни тепер можуть уникнути нестатковостей і витрат, пов'язаних з комісіями та обмінними курсами за такі послуги, як комерційні ліцензії, реєстрація товарних знаків, витяги з комерційного реєстру та витяги з сімейного реєстру.

Глобалізація Біткоїна - це процес, який полягає в поширенні та активному використанні криптовалюти Біткоїн по всьому світу. Біткоїн - це цифрова валюта, яка дозволяє користувачам здійснювати трансакції без посередництва банків чи інших фінансових установ. Глобалізація Біткоїна відбувається завдяки зростанню його популярності та прийняттю в різних країнах світу. Це дає можливість користувачам з усього світу здійснювати безпечні та швидкі трансакції, обходячи обмеження, пов'язані з національними валютами та банківськими системами. Глобалізація Біткоїна є важливим кроком в еволюції фінансової сфери та сприяє створенню більш доступної та інклюзивної економіки.

Біткоїн все більше і більше використовується як засіб оплати. Особливо, кількість магазинів, які приймають платежі в біткоїнах, збільшилася у світі втричі за 2023 рік.

Найбільше таких місць сконцентровано в Центральній та Південній Америці. Найменше їх у Африці й Азії. У США та Європі спостерігається зростання кількості торговців, які приймають Bitcoin під час розрахунків.

У Південно-Східній Азії Філіппіни займають лідируючу позицію за кількістю торговельних точок, тоді як у Китаї та Індії їх кількість, згідно з картою, майже незначна.

Ліхтенштейн та криптовалюта біткоїн

У травні минулого року стало відомо, що у Ліхтенштейні буде можливість оплатити державні послуги з використанням цифрових активів. Уряд країни повідомив, що громадяни зможуть сплачувати біткоїни, які потім будуть обмінені на національну валюту. Крім того, влада не виключає можливість інвестування частини державних коштів у біткоїни.