Терраформ Лабс подала заяву про стан банкрутства.

  • 23.01.2024 11:46
  • 4 хвилини читання
Терраформ Лабс подала заяву про стан банкрутства.

Сінгапурська компанія Terraform Labs (TFL), яка розробляє блокчейн-платформу, відому як TerraUSD, і стала причиною зрушень на ринку криптовалют у 2022 році, подала заяву про банкрутство в США.

Про це свідчить звернення компанії до суду з банкрутства штату Делавер. Terraform Labs зазначила свої активи та зобов'язання у межах від 100 до 500 мільйонів доларів, які вона просить захистити від претензій кредиторів.

Представники платформи у судових документах повідомили, що вони виконають всі фінансові зобов'язання перед співробітниками та постачальниками під час розгляду справи за главою 11, без потреби у додатковому фінансуванні. Крім цього, планується подальше розширення пропозицій Web3.

Ця заява Terraform Labs стверджує, що подання дозволить TFL виконати свій бізнес-план і вміщати поточні судові процеси, включаючи представницькі судові процедури, які очікують розгляду в Сінгапурі, а також судові процеси в США з участю Комісії з цінних паперів і бірж (SEC).

Також, ознайомтесь із причинами падіння швидкості хешування біткоїнів на 34%.

Що відбулося попереду

Цивільний позов SEC проти Terraform і Kwon у лютому 2023 року пов'язаний зі занепадом TerraUSD - "стейблкоїна", призначеної для підтримки постійної ціни в 1 долар, і більш традиційного токена Luna, який має тісний зв'язок з TerraUSD.

Kwon і Terraform Labs були виявлені винними за занепад двох криптовалют, що призвело до хаосу на криптовалютних ринках по всьому світу два роки тому.

Такі обидві криптовалюти понесли втрати на суму приблизно 40 мільярдів доларів або ще більше, коли TerraUSD не змогла підтримати прив'язку до одного долара у травні 2022 року.

У січні 2024 року федеральний суд вирішив відкласти розгляд справи SEC проти Terraform Labs та її співзасновника До Квона стосовно можливого шахрайства з криптовалютою на 40 мільярдів доларів. Це було зроблено з метою полегшити його екстрадицію в США або Південну Корею з Чорногорії, де його затримали в березні 2023 року.

Квон заявляє, що він несе відповідальність за невдалий проєкт, проте він заперечує будь-яку зловісність і порушення закону. Він також обвинувачує криптобіржу FTX та її засновника Сема Бенкмана-Фріда в маніпулюванні ринком і спекуляціях з токенами Terra.

Раніше ми повідомляли, що Terraform Labs подала звернення до суду з проханням розглянути документи, пов'язані з торговельною діяльністю Citadel перед крахом стейблкоїна UST у травні 2022 року.

Познайомтесь з іншими улюбленими матеріалами:

4 токени, що варто відстежувати цього тижня

Якщо Ethereum пройде рівень $2000, його курс впаде.

BlackRock не має наміру запускати XRP ETF на ринку: причини

Згідно матеріалів Рейтер