Tether придбав ще 8889 BTC.

  • 01.04.2024 12:15
  • 2 хвилини читання
Tether придбав ще 8889 BTC.

Компанія Tether, яка емітує стейблкоїн USDT, значно збільшила запаси біткоїна, купивши 31 березня 8889 BTC. Цю інформацію підтверджує аналітичний сервіс Arkham Intelligence.

Резерви компанії Tether. Походження: Arkham Intelligence.

За цими відомостями, на рахунку Tether налічується 75 354 BTC. 31 березня 2024 року компанія купила майже 8889 BTC за $626,7 млн.

Протягом останнього року компанія значно збільшила запаси BTC. Раніше в Tether заявляли про плани інвестувати до 15% корпоративного прибутку в основний цифровий актив, отриманий в результаті «надлишкових резервів стейблкоїнів USDT».

План дій компанії Tether

Компанія Tether, яка випускає стейблкоїн USDT, вклала частину своїх резервів в біткоїн. Цей крок здобув велику увагу у світі криптовалют. Така стратегія підтверджує віру компанії в біткоїн як надійний засіб збереження та інвестиційний актив.

Інвестування в біткоїн дозволяє Tether розширити свої резерви поза звичайними фіатними валютами та іншими активами, що допомагає зменшити можливі ризики, пов'язані з коливаннями фінансових ринків.

У вересні 2022 року Tether вперше придбав біткоїни. Початкова покупка склала 33 980 BTC. Після цього компанія регулярно закуповує біткоїни кожен квартал.

Думка генерального директора Tether

За словами генерального директора компанії Tether Паоло Ардоїно, більшість управлінців фондів незабаром зрозуміють потенціал біткоїна і все частіше включатимуть цей актив до своїх інвестиційних портфелів.

Він нагадав, що публічні компанії, як от Tesla та MicroStrategy, вже давно є великими власниками BTC.