Том Лі очікує, що ціна біткоїну досягне $150 000.

  • 22.02.2024 13:45
  • 3 хвилини читання
Том Лі очікує, що ціна біткоїну досягне $150 000.

Вартість біткоїна може досягти позначки в $150 000 до кінця року, незважаючи на те, що протягом кількох останніх днів ціна цього основного цифрового активу майже не змінюється. Про це заявив Том Лі, голова відділу досліджень компанії FundStrat, повідомляє CNBC.

"Попит збільшиться завдяки новим ETF, пропозиція скоротиться через халвінг, а в разі пом'якшення грошово-кредитної політики, на що ми очікуємо, це також підсилить зростання ризикових активів", - повідомив Лі.

Коментарі лунали, коли ринок біткоїна, схоже, замедлився після зростання на 35% протягом останніх кількох тижнів і досягнення піку в $53 000 за один біткоїн, що є найвищою ціною за останні 26 місяців.

Яка думка у інших аналітиків

За думкою інших експертів, можливо, біткоїн на деякий час охолоне. Стратег ринку LMAX Group Джоел Крюгер радить бути обачним у короткостроковій перспективі, оскільки можлива велика волатильність через зміни в діяльності центральних банків та наслідки глобальної макроекономічної нестійкості, які можуть тимчасово вплинути на криптовалютні ринки. Він додає, що будь-яке зниження може стати можливістю для зайняття стратегічних позицій.

Аналітична компанія Swissblock у своєму оновленому звіті про стан ринку 21 лютого висловила думку, що загальна ситуація на ринку біткоїна залишається позитивною. Проте вони попередили, що можливе короткочасне зниження цін перед відновленням висхідного тренду.

Навіть за умови, що загальний настрій свідчить про можливість подальшого зростання, наразі можливе виникнення необхідності в консолідації або навіть відстуванні до рівня підтримки у розмірі $47 500. Такий коригувальний рух може допомогти знизити зайву волатильність та підсилити стабільність ринку перед можливими подальшими зростаннями, – повідомили аналітики компанії Swissblock.

Інші прогнози від FundStrat передбачають значне зростання ціни Bitcoin до кінця року.

У команді FundStrat раніше передбачали, що курс біткоїна зросте до $180 000 до весняного халвінгу. Аналітики компанії вважають, що ETF на біткоїн можуть в майбутньому відіграти важливу роль на ринку порівняно з ETF на дорогоцінні метали, обсяг активів яких складає близько $230 млрд.