Трейдер за два місяці зміг зробити з $6 000 суму в $1,35 млн: що саме він придбав.

  • 18.01.2024 14:31
  • 3 хвилини читання
Трейдер за два місяці зміг зробити з $6 000 суму в $1,35 млн: що саме він придбав.

Анонімний трейдер успішно збільшив свій початковий капітал в 225 разів. Давайте розповімо, як він досяг таких результатів.

Згідно зі звітом Arkham Intelligence, невідомий інвестор у криптовалюти зумів досягти статусу мільйонера у доларах, завдяки успішним угодам з мем-токенами на платформі Solana (SOL). Трейдер, ім'я якого залишається невідомим, збільшив свій капітал у 225 разів, перетворивши $6 000 на значну суму у $1,35 млн всього за два місяці.

Дослідники відзначили, що цей трейдер зумів на найбільшу користь використати підвищення вартості SOL та ростучу популярність мемкоїнів. Власник гаманця onchainclown.sol активно здійснював торгівлю десятками мем-криптовалют, які базувалися на зазначеному блокчейні, протягом останніх двох місяців.

У той момент, коли багато учасників ринку очікували затвердження заявок на спотові Bitcoin ETF, цей трейдер вирішив вкласти свої кошти в маловідомий токен Joel, який базується на мемі про рибу, що обертається. Нехай слідом інвестор зміг збільшити свій капітал у 7 разів, активно торгуючи цим віртуальним активом протягом місяця.

Найкращі результати onchainclown продемонстрував, займаючись торгівлею dogwifhat (WIF). По початку він вклав 102 SOL (приблизно в $6 000), але кінцевий прибуток перевищив $1,35 млн. Він придбав ці цифрові активи всього через два тижні після старту відповідного смарт-контракту у мережі.

Протягом наступних двох місяців він поетапно продавав свою власність, і в результаті його чистий дохід становив близько 9140 SOL, що дорівнює 880 тис. доларів США. Зараз на його банківських рахунках є ще близько 450 тис. доларів США в криптовалюті WIF.

Раніше ми повідомляли про те, як торговець змінив $450 на $2 млн, зробивши ставку на цю монету.

  • Можливо, вас зацікавить наступне:
  • Топ-5 доступних криптовалют для інвестування в 2024 році.
  • Топ-5 токенів BRC 20, що мають великий потенціал зростання
  • Один криптотрейдер заробив 2 мільйони доларів, використовуючи лише один недорогий токен.