Трейдер зміг збільшити свій початковий капітал в 1 800 доларів до 11 мільйонів доларів за 3 місяці: що він придбав?

  • 10.03.2024 12:30
  • 3 хвилини читання
Трейдер зміг збільшити свій початковий капітал в 1 800 доларів до 11 мільйонів доларів за 3 місяці: що він придбав?

На початку березня мемкоїни остаточно завоювали буліш ринок криптовалют. Навіть більше, 5 з 7 найбільших тижневих приростів припали саме на них.

Поки відомі (і переважно тематичні) криптовалюти привертали увагу ринку, менш відомий мемкоїн на блокчейні Solana (SOL) здивував всіх своїм вражаючим ралі.

30 листопада 2023 року, недовго до введення в обіг нової криптовалюти Dogwifhat (WIF), один трейдер придбав 5,1 мільйона WIF за $1 749. Істотне зростання WIF, яке склало понад 1200%, перетворило цю невелику суму на $11,2.

Проте ця угода, можливо, виявилася проблемною для новачка-інвестора. Згідно з інформацією від Lookonchain, він намагався продати свої Dogwifhat на біржі Jupiter, але не вдалося через велику лімітну ціну.

Замість цього трейдер почав пересувати велику кількість WIF на нові гаманці.

Трейдер купив 5,1 мільйона доларів у форматі $WIF лише за вартістю $1,749 30 листопада і утримував його до цього часу, і зараз воно вже вартує $10,9 мільйона! Цей трейдер намагався обмежити продаж $WIF на #Jupiter, але замовлення не було виконане через високу ціну обмеження. Тому він скасував лімітний наказ і перевів $WIF до... pic.twitter.com/eCRkN8DZBU — Lookonchain (@lookonchain) 8 березня 2024 року

До речі, цей інвестор не єдиний, хто пройшов шлях від грязі до князів, використовуючи мемкоїн на основі Solana. 4 березня інший трейдер, який у листопаді придбав Dogwifhat на суму близько $310, заробив понад $1 млн.

Ціновий графік WIF

WIF, з появою на криптовалютній сцені наприкінці 2023 року, нарешті вдалося відчути вигоду від загальної бичачої настроєності на ринку. Незважаючи на повільний старт, мемкоїн в цілому збільшився на 1215,22%.

Основна частина зростання відбулася за останні 30 днів, коли Dogwifhat збільшився на 915,44%. Незважаючи на значну волатильність цього тижня, WIF зросла на 116% до своєї вартості.

На ринку криптовалют триває ралі, що призвело до появи багатьох кандидатів на різкі зростання цін. Наприклад, головний мемкоїн SOL - Bonk (BONK), хоча й не настільки сильний, як WIF, здається, готується до великого бичачого росту. Багато трейдерів вважають, що анонсований другий криптосмартфон Solana може знову дати йому значний поштовх.

Вам, можливо, буде цікаво:

  • У які мемкоїни інвестують найбільше китайці: дослідження.
  • Експерт у галузі криптовалют назвав дві найбільш перспективні мемкоїни на 2024 рік.
  • Дональд Трамп заробив $1 мільйон на мемкоїні: про яку монету йдеться