Трейдерам слід утримуватися від ринку біткоїн-опціонів, оскільки ціновий діапазон розгортається.

  • 20.02.2024 10:45
  • 4 хвилини читання
Трейдерам слід утримуватися від ринку біткоїн-опціонів, оскільки ціновий діапазон розгортається.

Інформація про опціони та відкритий інтерес до ціни Біткоїна підтверджують, що трейдери готові прийняти більший ризик, щоб досягти росту вартості до рівня $60 000.

На ринку опціонів на біткоїн спостерігається зростання складних торговельних стратегій. Недавньою важливою подією в цій галузі стала угода за стратегією "метелик" з умовною вартістю у $20 млн. Трейдер намагається отримати вигоду від незначного зменшення ціни біткоїна до 29 березня, сподіваючись на максимальний прибуток на рівні $47 000. Це свідчить про обережність, але водночас про опортуністичний підхід великих інвесторів, так званих "китів".

Розуміння угод із опціонами на біткоїни

Опціони на Біткоїн - це вид похідного контракту, що надає власникові право, але не обов'язок, купити чи продати Біткоїн за попередньо встановленою ціною, відомою як ціна виконання, до певної дати.

Нещодавно створений спред-баттерфляйк вартістю $20 млн включає в себе купівлю і продаж опціонів з трьома різними цінами виконання в рамках стратегії, спрямованої на отримання прибутку з вузького цінового діапазону близько $47 000.

Стратегія спред-метелик використовує опціони (крила) з різними цінами виконання (знизу). Ця стратегія призначена для отримання прибутку в разі того, якщо базовий актив, наприклад, Біткоїн, залишиться в певному ціновому діапазоні до дати закінчення терміну дії опціонів.

Стратегія об'єднує в собі як "биків", так і "ведмедів" прогнози. Це складний підхід, який включає коротку позицію на передбачуваній волатильності, що означає ставку проти значних коливань цін.

Наразі відчуваються зміни в настроях ринку.

Останні дані CoinGass надають докладну картину поточних настроїв на ринку біткоїн-опціонів. Зараз коли (опціони на купівлю) становлять 63,55% відкритого інтересу, у порівнянні з путами (опціони на продаж), які складають 36,45%, простежується виражена тенденція до булішого прогнозу серед трейдерів.

Проте обсяг за останні 24 години показує більш збалансовану картину: частка колів складає 51,82%, тоді як путів – 48,18%. За даними CoinGecko, на даний момент Біткоїн торгується на рівні $51 700, а його ринкова капіталізація перевищує $1 трлн.

Обережно з цінами на BTC в цьому діапазоні.

Відомий криптоаналітик Алі Мартінес визначив ключові рівні підтримки та опору на 10-хвилинному графіку Біткоїна. З огляду на те, що індикатор TD Sequential демонструє критичні позначки, Мартінес вважає, що подальший рух Біткоїна залежатиме від його здатності пройти ці межі стійко.

Мартінес встановлює критичні рівні для негайного зміщення ціни BTC, вказуючи на лінію тренду підтримки на рівні $51 700 та лінію тренду опору на рівні $52 515 на 10-хвилинному графіку.

Перевага індикатора TD Sequential полягає у підкресленні важливості цих рівнів. Він вказує на те, що найбільш ймовірно напрямок наступного руху Біткоїна буде визначено стійким закриттям за межами цієї зони.

Раніше ми розповідали про те, що великі гравці на ринку криптовалют купили біткоїни на суму $5 мільярдів: кількість монет на біржах впала до мінімальних значень за останні 6 років.

Ви, можливо, пропустили:

  • Децентралізовані програми Ethereum були інтегровані в мережу Біткоїна: наслідки
  • У Японії біткоїн досяг нового історичного піку.
  • Існує ймовірність, що до кінця квітня ціна Біткоїна може перевищити $70 тис. - такий прогноз.