Три альткоїни, які можуть повторити успіх Worldcoin

  • 20.02.2024 17:31
  • 3 хвилини читання
Три альткоїни, які можуть повторити успіх Worldcoin

За минулий тиждень Worldcoin показав стрімке зростання, яке пояснюють розвитком інструментів штучного інтелекту. У зв'язку з цим експерти виокремили ще три альткоїни, які можуть повторити успіх WLD.

Протягом останніх двох тижнів курс криптовалюти Worldcoin (WLD) стрімко зростав. У понеділок, 19 лютого 2024 року, ціна майже досягла $8 (на початку минулого тижня вона торгувалася на рівні $2,2). Головним каталізатором аналітики вважають оголошення Сема Альтмана про новий інструмент OpenAI для перетворення тексту в відео, який отримав назву SORA.

Отже, оскільки WLD продовжує розвиватися на хвилі популярності ШІ, аналітики виділили топ-3 альткоїни, які можуть продемонструвати подібне ралі.

  1. Аркам (ARKM)

АРКМ вже показав себе досить добре. Ціна цього токену зросла з $0,64 минулого тижня до піку в $1,25 станом на понеділок, 19 лютого. Проте, порівнюючи з Worldcoin (WLD), ARKM все ще має наздогнати багато роботи. Фахівці прогнозують подальший ріст ціни альткоїну.

  1. Система Fetch AI (FET) - це проект, який поєднує штучний інтелект і блокчейн для створення розумних економічних агентів.

FET став одним з найпопулярніших альткоїнів, пов'язаних з ШІ, і його часто називають монетою з великим потенціалом на бульовому ринку. Протягом останнього року ціна Fetch AI (FET) зросла більше ніж на 400%, з $0,19 до $0,9 за 12-місячний період.

Наразі ринкова капіталізація FET складає близько $750 млн, а повністю розбавлена ринкова капіталізація — $1 млрд. Це все ще надає їй велику «злітну смугу», коли ринок росте.

Цікава тема: Понад 840 000 нових адрес біткоїн зазнали втрат - як це вплине на ціну BTC?

  1. Сингуляритінет (AGIX)

AGIX - це ще один альткоїн, пов'язаний зі штучним інтелектом, який за останній рік показав багатообіцяючі результати. Він почав зростати разом із Fetch AI (FET) ще у 2023 році, коли інформація про ШІ стала вперше помітною у криптопросторі.

В даний момент AGIX також слідує за трендом і подорожчав більш ніж на 80% лише за останні сім днів. З ринковою капіталізацією, що ще не досягла $700 млн, AGIX показує великий потенціал зростання, оскільки ШІ, ймовірно, стане одним з найбільших наративів бикового ринку.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами.

Binance припинить торгівлю парами, що включають популярні активи.

Віталік Бутерін виявив найбільшу помилку в Ethereum і поділився способом її виправлення.

Торговий ринок біткоїн-опціонів набирає обертів: на який ціновий діапазон повинні звертати увагу трейдери.

За даними bitcoinist.com.