Три альткоїни, які обіцяють 10-кратний приріст.

  • 13.03.2024 18:45
  • 5 хвилин читання
Три альткоїни, які обіцяють 10-кратний приріст.

Навіть при тому, що ринок криптовалют нагрітий вже довгий час, березень виглядає так, ніби довів його до крайньої точки. Не лише Біткоїн, а й безліч альткоїнів показують зростання, яке можливо використати.

Біткоін не лише перетнув свій попередній історичний максимум у $69 тис., а й встановив кілька нових рекордів поспіль, досягнувши позначки понад $73,1 тис. на момент написання цієї статті. Ethereum також тримається на рівні близько $4 тис. після багатьох років, а шанувальники мем-монет знову виявляють способи перетворювати сотні на мільйони.

Умови неспокійного ралі та зростаючого захоплення з приводу майбутнього халвінгу Біткоїна змусили Finbold звернути увагу на деякі з найбільш перспективних альткоїнів, на які може зацікавитися будь-який досвідчений криптотрейдер.

Кардано (ADA)

Протягом останніх місяців ціна криптовалюти Cardano значно зросла кількома хвилями на ринку криптовалют, починаючи з початкової точки приблизно $0,25 у жовтні 2023 року і досягаючи ціни у момент публікації статті близько $0,75.

Високі цінові показники були супроводжені активізацією розробників і значним зростанням кількості смарт-контрактів на платформах Plutus v1 і v2. Це свідчить про те, що криптовалюта перебуває в хорошому становищі для подальшого зростання.

Експерти у галузі криптовалют також демонструють оптимізм щодо ADA. Аналітик Алі Мартінес, наприклад, у початку березня відзначив, що Cardano наближається до своїх історичних показників і може досягти рівня $10 в найближчі місяці.

Таке зростання відбувається на фоні вже високих показників. Після вражаючого ралі наприкінці 2023 року, Cardano зросла на 127,99% за 52 тижні, водночас початкове зростання цього року демонструє поточний позитивний тренд на крипторинку - ADA показує збільшення на 25,90%.

Цікава стаття: Експерти передбачили зниження курсу Біткоїна - коли це станеться і наскільки значно.

Полкадот (DOT) - це блокчейн-платформа, яка була створена для підвищення масштабованості та інтероперабельності між різними блокчейнами.

Це інший альткоїн, який починаючи з жовтня 2023 року показав значний ріст криптовалютного ринку і, здається, готовий до ще більшого розгортання завдяки численним останнім розробкам.

Справді, DOT все більше оживає: з початку року з'явилися нові парасейни, блокчейн Polkadot встановив новий рекорд швидкості створення невзаємозамінних токенів (NFT) у лютому, а спеціальна команда працює над його першою великою монетою-мемом — $DED.

Так само, як і з ADA, можливий майбутній ріст DOT буде наслідувати вже значний розгін, під час якого Polkadot зріс на 90,84% за 52 тижні і на 30,23% з початку цього року.

Скільки грошей заробив би Маск, якби направив свої інвестиції у Біткоїн замість у Twitter.

Ланцюговик (LINK)

Децентралізована мережа оракулів Chainlink пропонує дуже потужний альткоїн, який ви можете вибрати для поточної ралі на крипторинку. Її ключове положення як постачальника засобів для зв'язку блокчейн-екосистем з зовнішніми даними гарантує, що вона залишається ключовим елементом для багатьох проєктів Web3, і, до речі, в останні місяці справи йдуть дуже добре.

Chainlink не лише досягнув передбачуваної цілі у понад $20, але також готовий піднятися до $34 і вище, при цьому криптовалютні великі гравці все частіше придбовують токен.

З початку 2024 року курс LINK збільшився на 34,96%, і його недавні показники, хоча і піддаються значній волатильності, свідчать про можливе подальше зростання.

Ознайомтесь з іншими популярними матеріалами.

У березні, можливо, 3 криптовалюти зможуть зробити з $10 $1000.

Яке місце посів Біткоїн серед світових активів - BlockBeats

Криптовалюта біткоїн досягне рівня у $100 000 протягом 21 дня, заявив Crypto Rover.