Три криптовалюти, які купує провідний аналітик CNBC

  • 13.05.2024 12:45
  • 3 хвилини читання
Три криптовалюти, які купує провідний аналітик CNBC

Аналітик Ран Нойнер з CNBC вважає, що ці три активи є найсильнішими серед інших.

Ран Нойнер з CNBC недавно опублікував перелік криптовалют, які, за його словами у повідомленні, він придбав. Ймовірно, Нойнер обрав Solana через її великий потенціал у секторі DeFi та широко поширену мем-сцену, яка додає культурний компонент до її технічного прогресу. Solana відома своїм швидким та ефективним блокчейном, що робить її привабливим вибором для розробки масштабуємих додатків.

Я купую $ SOL. Ти купуєш $ HBAR. Я купую $ AR. Ти купуєш $ XRP. Я купую $ TON. Ти купуєш $ ADA. Ми не однакові. - Ран Нойнер (@cryptomanran) 12 травня 2024 року

Arweave - це децентралізована мережа зберігання даних, яка описується як "колективний жорсткий диск, який ніколи не забуває". Arweave підтримує променеву мережу - паралельний Інтернет з великою кількістю вузлів, кожен з яких заробляє гроші, зберігаючи наявні дані протягом тривалого періоду часу та зберігаючи нові дані за запитом.

Як і багато інших децентралізованих платформ зберігання даних, Arweave надає свої послуги за допомогою власної криптовалюти - AR. AR також зберігається в ендаументі, який може поступово виплачувати винагороду протягом необмеженого періоду часу. Цей механізм гарантує нескінченне та постійне зберігання даних на платформі Arweave.

Зацікавленість Нойнера у TON, ймовірно, викликана його інтеграцією з Telegram, однією з найбільших платформ для обміну повідомленнями у світі. TON глибоко вбудований в структуру Telegram завдяки своєму власному гаманцю, торговим ботам та іншим інтегрованим сервісам, що робить його дуже надійним вибором з однією з найбільших екосистем, що стоять за ним.

"Протишкідливість"

Нойнер, хоча він віддає перевагу SOL, AR і TON, відзначає зворотні уподобання до HBAR, ADA і XRP. Незважаючи на міцні фундаментальні показники ADA та позитивні результати у 2024 році, цю криптовалюту він вважає найменш привабливою в своєму портфелі. Причини його негативного ставлення не розголошено, але критика ADA швидко заслужила увагу прихильників монети в коментарях.

Раніше ми вже згадували, що Solana випередила Ethereum за обсягом торгів на децентралізованих біржах (DEX).

Це може бути цікаво для вас:

  • Альткоїн українського розробника може потрапити у трійку найкращих у світі - Френклін Темплтон
  • Три альткоїни, на які варто звернути увагу в травні
  • Згідно з дослідженням компанії VISA, понад 90% транзакцій зі стейблкоїнами здійснюються автоматичними програмами.

За інформацією з u.today та permaweb.news.