Три криптовалюти, які можуть зробити $10 на $1000 вже у березні.

  • 12.03.2024 15:01
  • 4 хвилини читання
Три криптовалюти, які можуть зробити $10 на $1000 вже у березні.

У березні крипторинок показав сильний рух вгору. Багато інвесторів зараз задають собі питання: які активи допоможуть їм заробити гроші і отримати прибуток протягом цього місяця? У цій статті ми розглянемо декілька найбільш перспективних криптовалют за думкою аналітиків.

За даними аналітиків Finbold, цього місяця інвестори можуть отримати значні прибутки, вкладаючи свої кошти в AGIX, BTC та RNDR. За думкою експертів, ці криптовалюти можуть "вибухнути" протягом місяця, збільшивши початкову інвестицію у $10 до $1000.

СінгулярітіНет (AGIX)

Інтерес до технології штучного інтелекту зростає швидко, провідні гравці ринку поспішають випускати дивовижні продукти, тому пов'язані з нею токени, такі як SingularityNET (AGIX), стають дедалі популярнішими. При цьому потенційні інвестори все ще мають можливість вступити на ринок за вигідною ціною.

Наразі токен блокчейн-платформи для створення, обміну та монетизації послуг ШІ доступний за $1,25, що є на 5,2% менше, ніж було вчора. Незважаючи на це, за останній тиждень він зрос на 39,5%, а за місяць - на цілих 297%.

Криптовалюта Біткоїн (BTC) - це цифровий актив, створений на основі технології блокчейн.

Хоча це може здатися очевидним вибором, багато інвесторів можуть вважати, що вже залишалося досить пізно для інвестування у флагманський актив децентралізованих фінансів (DeFi). Проте у випадку Біткоїна ще є значний потенціал для росту (багато експертів прогнозують до $100 тис. навіть за декілька тижнів).

На 12 березня курс криптовалюти становить $72,1 тис., що показує невелике зростання за останню добу, а також збільшення на 7,3% за останні сім днів і на 49% за останній місяць.

Цікава тема: 3 мем-монети, що швидко збільшують свою вартість.

Зробленою переписку тексту на українську мову: Рендер (RNDR)

Токен провідного постачальника децентралізованого рендерингу на базі графічних процесорів і рішень для управління цифровими правами ШІ продемонстрував величезне зростання напередодні найбільшої події року в галузі технологій штучного інтелекту — NVIDIA GTC 2024. Токен провідного постачальника децентралізованого рендерингу на базі графічних процесорів та рішень для управління ШІ продемонстрував значний ріст перед головною подією року у сфері технологій штучного інтелекту — NVIDIA GTC 2024.

Щодо поточної ціни, токен, який прагне стати відомим як "Nvidia криптовалюта", наразі коштує $11,3. Це означає зниження на понад 7% за день, але значне зростання на більш ніж 53,6% на тижневому графіку і ще більш вражаюче зростання на 148,7% протягом місяця.

Чи варто інвестувати у ці криптовалюти?

Ураховуючи всі обставини, вищезгадані активи показали позитивну динаміку і можливість значного зростання ціни за короткий період часу, що робить їх привабливим варіантом для інвестування. Проте, важливо провести власне дослідження та врахувати ризики перед тим, як придбати їх.

Ознайомтесь з іншими популярними матеріалами.

BlockBeats опублікував дані про те, яке місце посів Біткоїн серед світових активів.

Як змінювалася історична ціна Біткоїна за місяць до події халвінга.

Події березня, які найбільше вплинуть на криптовалютний ринок - огляд.