Три криптовалюти, які збільшать свою ринкову капіталізацію в 10 разів.

  • 29.02.2024 15:31
  • 7 хвилин читання
Три криптовалюти, які збільшать свою ринкову капіталізацію в 10 разів.

На ринку криптовалют, очолюваному Біткоїном, спостерігаються високі бичачі настрої. З таким сильним рухом навіть невеликі проєкти можуть зазнати зростання ринкової капіталізації у 10 разів до 2024 року.

В основі ринкової капіталізації лежить добуток останньої ціни активу на його оборотну пропозицію. Таким чином, збільшення ціни або оборотної пропозиції (за допомогою інфляції) може призвести до різкого зростання капіталізації. Коли обидва ці фактори поєднуються, це стає потужним стимулом для масштабного зростання ринкової вартості.

Finbold відібрав три криптовалюти, чия ринкова вартість в 2024 році може зрости вдесятеро. Наступні проєкти будуть перераховані в порядку зростання поточної ринкової капіталізації.

Нано (XNO) - це криптовалюта, що працює на принципах технології блокчейн.

Нано (XNO), криптовалюта з ринковою капіталізацією у розмірі $165,19 млн, в даний момент у торгові за ціною $1,24. Цікаво, що XNO є однією з небагатьох криптовалют з повністю обмеженим обсягом в обігу і нульовою інфляцією. Це означає, що будь-яке зростання ринкової капіталізації призведе до аналогічного підвищення ціни.

Отже, для того, щоб капіталізація Nano збільшилася у 2024 році, потрібно, щоб попит на неї зріс у 10 разів. XNO процвітає, надаючи можливість здійснювати транзакції без комісії та майже миттєвим підтвердженням в звичайних умовах, що робить її ідеальною криптовалютою для платежів.

Проте монстр у шафі Nano - це спам-атаки. В даний час мережа переживає одну з найсерйозніших атак у своїй історії. Користувачі повідомляють про затримки у підтвердженні транзакцій у середньому від 50 до 300 секунд.

Підтримувачі проекту дали позитивну оцінку реакції мережі на поточну ситуацію. Успішний результат може призвести до 10-кратного збільшення ринкової капіталізації. Проте інвесторам важливо мати на увазі значні затримки при виведенні коштів з криптовалютних бірж через накопичення транзакцій, які потрібно очистити.

Radix (XRD) - це криптовалюта, яка базується на недавно розробленій блокчейн-технології.

Радікс (XRD) - це перспективний блокчейн першого рівня. Його ринкова капіталізація складає $460,86 мільйона, а ціна монети - $0,044. Річна інфляція в XRD становить близько 2,5%, що відповідно вплине на динаміку цін та збільшить капіталізацію.

Radix - один з найбільш інноваційних технологічних стеків у галузі DeFi. Його модель уникає зломів, які виснажують гаманці і часто відбуваються в проєктах, що схожі або сумісні з віртуальною машиною Ethereum (EVM).

Крім цього, мова програмування Radix, Scrypto та алгоритм консенсусу Cerberus забезпечують легкість взаємодії з мережею для розробників, а також атомарність транзакцій, які обробляються мережею за допомогою шардингу.

Збільшення ринкової вартості у 10 разів дозволить XRD досягти рівня Aptos (APT). Цьому може сприяти подальший розвиток, пов'язаний з впровадженням Cassandra, яка продемонструвала неймовірні результати масштабованості під час закритих тестів.

Monero (XMR) - це криптовалюта, яка забезпечує повну конфіденційність та анонімність усіх транзакцій.

Monero (XMR) також може збільшити свою ринкову капіталізацію в 10 разів, оскільки його використання знову стає затребуваним. Наразі XMR торгується за ціною $136,44 з капіталізацією $2,51 млрд після великого розпродажу, який відбувся після видалення зі списку Binance.

Незважаючи на велику втрату ліквідності внаслідок цієї події, громада децентралізованих продовжує розробляти рішення для екосистеми Monero. Наприклад, SeraiDEX - це проєкт децентралізованої біржі на основі XMR, який зараз перебуває на етапі тестування.

Здатність успішно розвиватися навіть в умовах несприятливих може підвищити довіру ринку та користувачів до провідної криптовалюти. Це, в свою чергу, може призвести до зростання попиту і збільшення ринкової капіталізації у 2024 році або пізніше.

Однак криптовалютний ринок сильно залежить від макро- і мікроекономіки. Досягнення 10-кратного зростання капіталізації не є гарантованим. Інвесторам важливо мати чітку стратегію та розуміти проекти, у які вони вкладають свої кошти.

Можливо, вас зацікавить наступне:

  • Як працюють цикли криптовалютного ринку: передбачення закономірностей Криптовалютний ринок є дуже динамічним та непередбачуваним. Проте, деякі закономірності й цикли все ж таки існують. Один з цих циклів - це цикл росту та падіння цін. Зазвичай ринок рухається в циклах, коли спочатку ціни починають зростати, а потім відбувається корекція і ціни знову падають. Ще однією закономірністю є цикл надмірного психологічного настрою учасників ринку. Під час булішого ринку страх відсутній, а психологія інвесторів є дуже оптимістичною. Навпаки, під час баєрішого ринку панує страх, інвестори панікують та виводять свої активи. Розуміння цих циклів та закономірностей допомагає інвесторам зробити кращі рішення та передбачити майбутнє рух цін криптовалют на ринку.
  • Дрейнери у криптовалюті - це зловмисні програми, які спроможні викрасти кошти з ваших криптовалютних гаманців. Щоб уникнути втрати коштів через дрейнери, будьте обережні при завантаженні програм для криптовалют і використанні сумнівних посилань. Також рекомендується завжди використовувати надійне антивірусне програмне забезпечення для захисту вашого обладнання від шкідливих програм.
  • Токени та монети: ключові відмінності, які варто усвідомити