Три найкращі кітячі меми цього тижня.

  • 27.03.2024 13:16
  • 4 хвилини читання
Три найкращі кітячі меми цього тижня.

Веселий та енергійний світ мемкойнів на котячій тематиці продовжує залишатися центральною темою для багатьох криптовалютних прихильників у соціальних мережах.

Екосистема котячих мемкойнів перевищила Solana за темпами щоденного зростання, зафіксувавши сьогодні збільшення на 24.4%. Наразі обсяг торгів складає $531 млн. З урахуванням поточної тенденції, ось топ-3 мемкойни на котячу тематику, на які варто звернути увагу цього тижня.

Товстун Цяця

Криптовалюта Чонк-Кіт (CHONK) була випущена в 2024 році. Поточний обсяг CHONK становить 1 мільярд монет, проте обігує лише 0. На момент написання цього матеріалу ціна CHONK досягла $0,00184135756. Наразі вона активно торгується на ринках, за останню добу було продано монет на суму $1,14 млн.

Кіт Чонк очолив рейтинг лідерів у світі котячих мемкоїнів, зростаючи на 276% за останні 24 години. На другому та третьому місцях розташувалися коти Cat і Broge, з показниками +199% та +119% відповідно. Таке стрімке зростання робить Чонка привабливим активом для трейдерів, які шукають велику вигоду на фоні нових максимумів.

Акції продемонстрували подібний ріст протягом одного тижня, залишаючись вільними від ринкового занурення. Здається, що CHONK може піднятися ще вище, якщо бики зможуть витримати тиск.

покращення, до діла!

lmeow займає цікаве місце в списку кітових криптовалют зі зростанням на 47% за останні 24 години та потенціалом збільшення в 100 разів. Щоденний обсяг торгів lmeow складає $6,4 млн. Подібно до Chonk The Cat, цей актив показав зростання на 239% минулого тижня та аналогічні результати у попередні дні.

Колишня столиця Японії, місто, повне традицій та культури.

Котячий токен Wen очолює список трендових активів і за останні 24 години зросла до своєї вартості на 23%. Wen посідає друге місце в списку котячих токенів за ринковою капіталізацією, яка складає $291 мільйон. Останнього тижня Wen збільшився на 102,6% і готується обійти деякі монети в екосистемі Solana.

Якщо цей потужний імпульс триватиме протягом наступних 24 годин, альткоїн може перетворити рівень опору $0,00040385 на підтримку. Це може створити необхідну базу для встановлення нового історичного максимуму вище попереднього піка в $0,0004191.

Важливо відзначити, що сьогодні відбувся лістинг токену WEN на біржі Bybit, що можливо розширить екосистему WEN. Це нова можливість для трейдерів та інвесторів диверсифікувати та інвестувати у проєкт з великим потенціалом. Разом з лістингом на Bybit власникам WEN буде доступно вносити та виводити кошти через мережу Solana.

Незважаючи на швидке зростання котировок криптовалют, аналітики зауважують попередні спади і закликають учасників ринку бути обережними.

Раніше ми говорили про те, в які мемкоїни кити найбільше інвестують.

Вас це може зацікавити:

  • Доджкоін став популярним серед мем-криптовалют: що це означає
  • Криптовалютний інвестор за два місяці заробив $23,5 мільйона: в яку мемкоїн він вклався
  • Експерт у галузі криптовалют ідентифікував дві найбільш перспективні криптовалюти у 2024 році.