Три найпопулярніших мем-криптовалюти зросли у ціні в 300 разів на торгах цього тижня.

  • 30.05.2024 15:30
  • 3 хвилини читання
Три найпопулярніших мем-криптовалюти зросли у ціні в 300 разів на торгах цього тижня.

Ціни на мемкоїни зросли - деякі токени зафіксували 300-кратний ріст за останні 24 години через нові прибутки коштів сьогодні.

Протягом останніх 48 годин на ринку мемкоїнів був зафіксований приплив коштів. Деякі активи сьогодні зросли на 300%. Загальна ринкова капіталізація мем-монет складає $69,7 млрд (+1,6%), а обсяг торгів перевищив $9,7 млрд. Схоже, бики сподіваються досягти нового максимуму, незважаючи на бічну торгівлю іншими монетами.

Ми пропонуємо вам список активів, ріст яких перевищив 300% за останню добу.

Bird Dog на SOL (BIRDDOG) - це професійний сервіс, який допомагає здійснювати пошук та купівлю нерухомості.

Наразі BIRDDOG випереджає у рості серед мемкойнів на 430%. Зі зростанням щоденних обсягів, користувачі BIRDDOG передбачають більші прибутки, посилаючись на внутрішні фактори.

На цьому тижні актив підвищився на 336%, відновивши втрачені позиції, а також зріс на 218% за останні 30 днів. Монета торгується на рівні $0,00325, а її щоденні обсяги торгів досягли $2,3 млн.

Маленький Трамп (БСК)

Токен, пов'язаний з Трампом, вразив у топ-3 лідерів сьогодні зі зростанням на 170%. Хоча цей показник не досягає 300%, як у двох інших активів, власники об'єднуються для отримання більшого ринкового прибутку. Протягом останніх семи днів ціна BSC зросла на 451%, що створює позитивний настрій завдяки відновленню притоку інвестицій.

На момент складання огляду BSC торгувався за ціною $0,02127.

МАГА ПЕПЕ (МАГАПЕПЕ)

Як ми можемо побачити, токени, присвячені Дональду Трампу, стрімко ростуть після нещодавніх коментарів про індустрію і майбутні президентські вибори в США. MAGAPEPE сьогодні зросла на 314% через різке зростання обсягів торгів. Наразі курс монети становить $0,00000000014.

Найбільший приплив коштів спостерігався в монети, пов’язані з Solana, — 5,9%. До речі, продукти на основі Solana залучили сумарно $8 млн. У криптоспільноті активно обговорюється ідея про те, що SOL може стати наступним кандидатом на спотовий ETF.

Вам це може сподобатися.

  • Дональд Трамп заробив $1 мільйон на мемкоїні: про яку криптовалюту йдеться
  • Биткоїни versus AI-монети: який сектор переважає і чому
  • Експерт у галузі криптовалют визначив дві найбільш перспективні мемкоїни на 2024 рік.

За інформацією з сайту coingape.com