У браузері Brave тепер є можливість використання біткоїн-адрес для підтримки.

  • 07.03.2024 17:00
  • 4 хвилини читання
У браузері Brave тепер є можливість використання біткоїн-адрес для підтримки.

Веб-браузер Brave оновився, дозволяючи користувачам надсилати та отримувати дані з усіх типів адрес Bitcoin.

Так, браузер Brave, що наголошує на конфіденційності користувачів, оголосив про випуск нової версії для комп'ютерів (1.63). У цьому оновленні додана підтримка біткоїн-адрес Native SegWit у вбудованому Brave Wallet, повідомлено у пресрелізі.

Покращений Brave Wallet дозволяє відправляти та отримувати дані з усіх видів біткоїн-адрес, таких як Legacy, Nested SegWit, Native SegWit та Taproot. Крім того, забезпечується сумісність зі сторонніми гаманцями.

Також читайте: Яка кількість біткоїнів знаходиться в управлінні міжнародних компаній.

Масове прийняття біткоїна інституціональними інвесторами після схвалення біткоїн-ETF у США спонукало розробників Brave до здійснення таких змін.

Наша мета щодо створення Brave Wallet - надати найбезпечніший програмний гаманець для щоденного використання, який дотримується конфіденційності," - заявив віцепрезидент Brave Джеймс Маджетт.

Як розпочати роботу з біткоїнами в Brave Wallet

  • Відкрийте Brave Гаманець на Mac, Windows або Linux.
  • Клацніть на розгорнуте ... меню в верхньому правому куті панелі.
  • Оберіть "Створити обліковий запис".
  • Оберіть Біткоін.

Можливо, вас зацікавить: Неочікуваний обвал ціни Біткоїна: причини та наслідки.

У Brave планують додати додаткові функції для підвищення конфіденційності в Brave Wallet. Крім цього, компанія планує дозволити користувачам зберігати токени BRC-20 та записи Ordinals. Проте поки не відомо конкретні терміни запровадження цих нововведень.

"В понеділок, 25 жовтня, в Україні очікується дощ у більшості областей. Також прогнозується похолодання до +10 градусів. Найтепліше буде на півдні країни, тут температура збережеться на рівні +17 градусів. Вітер переважно південно-західний зі швидкістю 3-8 м/с."

Brave - це веб-браузер з відкритим вихідним кодом на основі Chromium, який був створений співзасновником проекту Mozilla та розробником JavaScript Бренданом Ейхом. Розробники стверджують, що Brave блокує трекери сайтів і видаляє нав'язливу інтернет-рекламу, підвищує рівень конфіденційності в Інтернеті та зменшує кількість переданих даних про споживачів реклами.

Відомий аналітик з Волл-Стріт передбачає, що вартість Біткоїна скоро сягне $82 000.

Розробка браузера здійснюється компанією Brave Software, заснованою у 2015 році Бренданом Ейхом та Браяном Бонді. Щоб компенсувати ефект від блокування та заміщення реклами, розробники Brave створили систему заохочення для видавців - Brave Payments. Ця система дозволяє користувачам встановлювати суму, яку вони готові пожертвувати для підтримки відвідуваних сайтів.

Ми раніше розглядали поняття хешрейту Біткоїна і пояснили, чому він є важливим компонентом у світі криптовалют.

Ви могли пропустити:

Як впливатиме халвінг на ціну Біткоїна та як розвиватиметься блокчейн - Михайло Пацан.

Віталій Бутерін провів велике оновлення Ethereum.

Біткоїн встановив новий історичний максимум у відношенні до євро та фунта стерлінгів.