У Києві 18 квітня відбудеться конференція "IT Meets Startups: на перехресті інновацій"

  • 10.04.2024 12:46
  • 5 хвилин читання
У Києві 18 квітня відбудеться конференція "IT Meets Startups: на перехресті інновацій"

У Львівському ІТ Кластері планується проведення четвертої конференції IT Meets у 2024 році на тему Startups: на рингу інновацій.

Подія відбудеться 18 квітня у Києві і зібратиме досвідчених експертів, інвесторів та стратаперів. Вони обговорять стан сучасної стартап-екосистеми України та світу. Також, під час конференції пройде унікальний стартап-батл.

IT Meets Startups орієнтується на пошуку вдалих бізнес-моделей, які сприятимуть зростанню та прибутковості стартапів.

Крім того, на конференції будуть обговорюватися стратегії з пошуку клієнтів і будівництва довгострокових відносин з ними, способи виходу на міжнародні ринки в умовах повномасштабної війни, а також залучення інвестицій та фінансування в умовах нестабільності.

Також прочитайте: Як стартапу відкрити доступ до інвестицій: основні ідеї заходу від компаній Juscutum і Toloka.vc

У чому полягає особливість?

У програмі IT Meets Startups, як завжди, будуть виступи експертів, панельні обговорення і якісний нетворкінг. Крім того, заплановано унікальний батл стартапів. Це новий формат, що дозволить молодим підприємцям презентувати свій продукт у форматі спарингу на боксерському рингу.

Судді стартап-батлу - досвідчені фахівці та інвестори, які допоможуть вдосконалити презентації та стратегії розвитку бізнесу. Переможець отримає $3 000 та можливість зайняти місце на стартап-алеї найбільшого та найавторитетнішого в Україні змагання IT Arena Startup Competition у вересні цього року.

Засновники стартапів можуть подати заявку на участь, перейшовши за посиланням. Якщо надійде велика кількість заявок, команда Львівського ІТ Кластера проведе інтерв'ю з потенційними учасниками та повідомить результати відбору до 15 квітня.

Для кого?

Зустріч "IT Meets Startups" стане корисною для засновників стартапів, технологічних підприємців, бізнес-ангелів, венчурних інвесторів та всіх, хто цікавиться стартапами або має намір запустити свій інноваційний продукт.

Зацікавити вас може, куди вкладають свої кошти найбагатші люди світу.

Науково-технічної конференції повідомили про те, що новітні технології дозволяють значно поліпшити якість та швидкість виробництва. Вони зауважили, що інноваційні розробки в галузі науки та техніки можуть значно покращити ефективність виробництва та знизити його витрати.

  • Дар'я Лещенко - партнерка та керівниця компанії SupportYourApp.
  • Іван Каунов - співзасновник та генеральний директор компанії Buntar Aerospace.
  • Дар'я Янієва - інвестиційний директор Sigma Software Labs.
  • Ісмаїл Осбанов, керівник компанії Vector media;
  • Міша Рудомінський є співзасновником компаній Himera і Promin Aerospace.
  • Андрій Кравчук, один із засновників ZAVOD;
  • Слава Чернявський - керівник стратегій та розвитку в компанії SKELAR.

настала весна, птахи почали знову співати свої пісні. Вони співали так гармонійно і мелодійно, що всіх навколо це робило щасливими. Їхні співи наповнювали повітря теплом і радістю, які почували всі, хто чув їхні мелодії.

18 квітня о 15:00 год. м. Київ, Chamber Plaza (Колізей)

Квитки можна придбати за посиланням.

Про зустріч з інформаційними технологіями

IT Meets - це кількагодинні заходи, які включають різні аспекти ІТ-індустрії з метою ефективного обміну знаннями та досвідом, плідного нетворкінгу та сприяння розвитку професійної культури серед учасників українського ІТ-середовища.

Нагадуємо, українсько-британський стартап у галузі HR-технологій JobCannon оголосив про придбання українського маркетингового агентства Adsme. Фінансові деталі угоди залишаються конфіденційними. Зараз Adsme, яка минулого року отримала інвестиції на Pre-Seed етапі від Fidelity Family Office та підтримку від Андрія Заїкіна, засновника YEP, оцінюється приблизно в $1 мільйон, за словами співзасновника JobCannon Петра Коломійця.

Ознайомтеся з іншими відомими матеріалами.

Студенти з України мають можливість отримати криптостипендії від компанії Binance.

Український стартап Mantis Analytics привернув $50 тис. інвестицій.

Компанія Visa оголосила про старт конкурсу для фінтех-стартапів. Як взяти участь