У компанії Bitwise вважають, що справжнє захоплення біткоїном поки що перед нами.

  • 11.03.2024 11:46
  • 3 хвилини читання
У компанії Bitwise вважають, що справжнє захоплення біткоїном поки що перед нами.

Компанії з великими активами на суму в трильйони доларів готуються інвестувати у спотові біржові фонди Bitcoin починаючи з другого кварталу 2024 року. Про це повідомив головний інвестиційний директор компанії Bitwise Метт Хоган.

За словами Хогана, компанія Bitwise веде "серйозні діалоги з великими корпораціями" і інституціональними консультантами, які планують збільшити свою частку в резервах Bitcoin у найближчі місяці.

Компанія Bitwise вже підтвердила, що широке коло індивідуальних роздрібних інвесторів, сімейних офісів, хедж-фондів та венчурних фірм бажають збільшити свою участь у фондах біткоїн.

Все це відбувається на фоні зростання інтересу до спотових біткоїн-ETF. Завдяки новому інвестиційному інструменту ціна біткоїна зросла на більш як 50% - з $45 603 з моменту їхнього запуску 11 січня до $71 200 на момент публікації.

Основуючись на поточних тенденціях, я припустив би, що вже у другому кварталі 2024 року ми побачимо перші значні потоки від цих груп, і я вважаю, що ці потоки будуть зростати протягом року, коли інвестори краще орієнтуватимуться в нових продуктах», – заявив Хоган.

Зацікавленість зі сторони великих компаній з Волл-стріт

Успіх біткоїн-ETF викликав зацікавленість численних великих компаній з Волл-стріт. Зокрема, брокерський підрозділ банку Bank of America Corp. Merrill Lynch та фінансово-страхова компанія Wells Fargo & Co. відкрили можливість інвестування в біржові біткоїн-фонди для своїх клієнтів.

Ще один великий банк Morgan Stanley досліджує питання з юридичної точки зору, оскільки він також зацікавлений у додаванні продуктів спотових біткоїн-ETF на свою брокерську платформу.

У США наразі діють 10 спотових фондів біткоїну. Серед них найбільшими активами володіють GBTC від Grayscale, IBIT від BlackRock та FBTC від Fidelity.

ETF біткоїна та пенсійні фонди

Влада штату Аризона також виявила зацікавленість у включенні біткоїн-ETF до інвестиційних портфелів пенсійних фондів. Наразі регіональні виконавчі органи планують дослідити інвестиційні ризики цієї пропозиції.