У компанії BlackRock дивувалися над надзвичайним зростанням біткоїн-ETF.

  • 28.03.2024 10:01
  • 3 хвилини читання
У компанії BlackRock дивувалися над надзвичайним зростанням біткоїн-ETF.

Неочікуване зростання спотового біржового біткоїн-фонду IBIT від BlackRock вразило навіть представників компанії. Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив голова BlackRock Ларрі Фінк, інформує Bitcoin Magazine.

Я вірю у довгострокову здатність Біткоїна і дуже оптимістично до неї ставлюся. Мене вразило, наскільки він зріс. Ми створюємо ринок, який має більшу ліквідність, більшу прозорість, і мене приємно здивовано, що побачив такий роздрібний попит до подання заявки», – повідомив Фінк.

Погляд керівника BlackRock на довгострокові перспективи біткоїна відповідає загальній тенденції його прийняття інституціями та визнанню як легітимної інвестиційної можливості. Позитивне висловлення Фінка, генерального директора найбільшої у світі компанії з управління активами, має важливе значення та може вплинути на настрій інвесторів у відношенні до Біткойну.

"IBIT - найшвидше зростаючий фонд в історії ETF", - підбив підсумок Фінк.

Таємниця успіху

Успіх біткоїн-фонду BlackRock відображає зміну уподобань інвесторів щодо біткоїна, викликану такими факторами, як інфляція, економічна невизначеність та диверсифікація інвестиційних портфелів. Унікальні характеристики біткоїна, такі як обмежена пропозиція та децентралізована природа, роблять його засобом збереження та хеджування від традиційних фінансових ризиків.

У той час як фонд BlackRock IBIT продовжує стрімко зростати, визнання Фінком перспектив біткоїна ще більше утверджує довіру до ролі BTC у світовому фінансовому ландшафті. Зростання інтересу інституціональних інвесторів до інвестиційних продуктів, пов'язаних з біткоїном, свідчить про зрілість ринку та ширше визнання BTC як частини диверсифікованої інвестиційної стратегії.

Біткоїн стоїть на першому місці

Роберт Мітчник, глава відділу цифрових активів у BlackRock, відзначив, що біткоїн залишається у пріоритеті у клієнтів компанії, а інші криптовалюти та цифрові активи показують мінімальний інтерес. Він висловив оптимізм стосовно майбутнього біткоїна на Волл-стріт, підкресливши важливість взаємодії традиційних фінансів та нових технологій.