У компанії Morgan Creek передбачають, що ціна біткоїна досягне $150 000.

  • 01.04.2024 11:01
  • 3 хвилини читання
У компанії Morgan Creek передбачають, що ціна біткоїна досягне $150 000.

Співзасновник і керуючий хедж-фондом Morgan Creek Capital Марк Юско вважає, що це лише початок року для біткоїна, і він прогнозує, що курс BTC сягне рівня у $150 000. Про це він повідомив в інтерв'ю для CNBC.

Згідно з його заявою, у портфелях інвесторів повинно бути принаймні 3% біткоїна.

"Bitcoin - це владар. Це провідний актив. Це найкраща форма золота", - відзначив він.

Юско зазначив, що за останній рік біткоїн подорожчав майже на 159%. Раніше, у березні, він досягав рівень в $73 000, але на сьогоднішній день, 1 квітня, його ціна складає $69 400.

"Закон великих чисел діє. Я вважаю, що протягом наступного десятиліття він може легко збільшитися у десять разів", - додав Юско.

Він вказує на те, що ETF-фонди, які стартували у січні, стали основним каталізатором для зростання біткоїна. Юско вважає, що майбутній халвінг також призведе до подальшого зростання основного цифрового активу.

Великий рух відбудеться після зменшення нагород за блоки. Ближче до кінця року він почне ставати більш... параболічним. І, як правило, приблизно через дев'ять місяців після зменшення нагород, тобто десь до Дня подяки та Різдва, ми побачимо пік цін перед наступним спадом ринку.

Марк Юско - це кимберлийський інвестор та фінансовий аналітик, засновник і головний виконавчий директор фінансової компанії Morgan Creek Capital Management.

Марк Юско є відомим інвестиційним менеджером і засновником компанії Morgan Creek Capital Management, яка спеціалізується на управлінні активами. Він володіє великим досвідом у галузі інвестицій і часто підтримує біткоїн та блокчейн-технологію, бачачи в них значний потенціал для перетворення традиційних фінансових систем.

Юско активно бере участь у конференціях та семінарах, де ділиться своїми знаннями та прогнозами стосовно майбутнього біткоїна. Він надає велике значення освіті та поширенню інформації про можливості, які відкриває цей основний цифровий актив.

Ранні передбачення Марка Юська

Ще у вересні 2023 року, до офіційного старту біржових фондів Bitcoin, Марк Юско передбачив, що ETF відкриє можливість для притоку на ринок $300 мільярдів із сторони інституційних інвесторів. Він також висловив припущення, що компанія BlackRock має всі шанси стати лідером на ринку.