У квітні ціна трьох криптовалют може зрости до $1.

  • 14.03.2024 17:31
  • 5 хвилин читання
У квітні ціна трьох криптовалют може зрости до $1.

Багато активів на криптовалютному ринку показують неймовірний ріст, який не спостерігався за останні роки. Сьогодні можна знайти перспективні дешеві токени до $1, вартість яких, за даними аналітиків, буде швидко зростати протягом наступних місяців.

У рамках цього, Finbold провів аналіз найбільш відомих цифрових активів, їх останні показники та позитивні зміни, щоб скласти список з трьох токенів, чия ціна матиме тенденцію до зростання та перевищить критичну позначку у $1.

Ripple (XRP) - це криптовалюта, яка була створена для прискорення міжбанківських трансакцій та зниження їхніх витрат. Вона була запущена в 2012 році і відтоді набула популярності завдяки своїй швидкості та низьким комісіям. XRP використовує технологію блокчейну для забезпечення безпеки та надійності трансакцій.

Одна з криптовалют, яка може досягти цього, - XRP. Токен показує стабільну динаміку на своїх графіках, що спонукає відомого криптоаналітика Dark Defender заявити, що «квітень буде гарячим» для XRP, вказавши на цілі у розмірі $1,88 і навіть $5,85 в найближчі тижні.

Зараз XRP торгується по ціні $0,68, зафіксувавши невелике щоденне зниження, проте зросло на близько 9,7% за останній тиждень і збільшилося на 29% за останній місяць, згідно з останніми даними на 14 березня.

Пісочниця (SAND)

The Sandbox - один з найпопулярніших ігрових проєктів на блокчейні, що пропонує гравцям унікальний віртуальний досвід. Це гра "грати, щоб заробляти" (Play-to-Earn), в якій поєднані блокчейн технології, DeFi та NFT у 3D метавсесвіті. Тут гравці можуть створювати ігри та цифрові активи, користуючись безкоштовними інструментами дизайну. Створені віртуальні товари можна продавати як NFT за токени SAND на Маркетплейсі Sandbox.

Цікава тема: X-to-earn як цікава модель заробітку в інтернеті.

Токен SAND, за даними криптоексперта CoinsKid, може досягти не тільки $1, а й значно вищої позначки. На момент опублікування токен The Sandbox торгувався на рівні $0,74, що свідчить про невелике зниження за останні 24 години, тоді як за попередні сім днів він зріс на близько 8%, що в сумі становить 58% за останній місяць.

Кардано (ADA)

Цей токен швидко наближається до рубежу у $1, який він може подолати вже у квітні, особливо враховуючи той факт, що він побив річні максимуми і торгується на рівнях, які не були бачені з 2022 року. Він також досяг історичного максимуму (ATH) з точки зору своєї загальної заблокованої вартості (TVL), яка наразі становить $532,12 млн.

За ціною Cardano наразі становить $0,78, що свідчить про зростання на близько 3% за день, а також значно більше підвищення на 9% на тижневому графіку. Протягом місяця вартість токена збільшилася на 43%.

На даному етапі можна зробити висновок про те, що реалізація проекту вимагатиме значних витрат і зусиль з боку учасників. Також очевидно, що успіх проекту залежатиме від правильної стратегії та грамотного управління всіма процесами. Тому необхідно тщательно продумати кожен аспект із метою досягнення поставлених цілей і завдань.

Популярні активи можуть стати найвигіднішими криптовалютними інвестиціями у березні-квітні, поки вони зберігають свої бичачі настрої. Проте, у цьому секторі ситуація швидко може змінюватися, тому важливо провести власне дослідження перед розробкою стратегії інвестування в криптовалюту.

Ознайомтеся з іншими популярними ресурсами:

Три альткоїни, які обіцяють збільшення в 10 разів прибутку.

Оновлення Ethereum Dencun - це оновлення протоколу Ethereum, яке є дуже важливим для мережі.

За допомогою Bloomberg можна відслідковувати, скільки нових мільйонерів у біткоїні з'являється щодня.