У квітні доступно три криптовалюти до $1 для покупки.

  • 29.03.2024 19:00
  • 3 хвилини читання
У квітні доступно три криптовалюти до $1 для покупки.

Оскільки більша частина криптовалютного сектору ще не завершила своєї бичачої хвилі, деякі активи виділяються як найкращі інвестиційні можливості. Деякі з них можна придбати за низьку ціну, нижче $1 за монету.

Собачка (ДОГЕ)

Перша у списку перспективних криптовалют вартістю менше $1 - Dogecoin (DOGE), це популярна мем-монета, яка звернула на себе увагу китів, які вже придбали DOGE на суму $280 мільйонів лише за два тижні. Це свідчить про великий попит, який може призвести до зростання ціни на неї.

Зараз Dogecoin торгується за ціною $0,2 і показує зростання на 1% за день, 39,1% за останні сім днів і навіть більше - на 120,9% за останній місяць, відповідно до недавніх графіків від 29 березня.

Ксрі (Ксрі)

За словами криптоаналітика Charting Guy XRP (криптовалюта платіжної системи Ripple), ймовірно, зможе досягти трьох цифр +.

Ви можете використовувати увесь периметр трикутника для досягнення вищої мети в $38 або навіть близько до цієї суми. Це дещо шокуюче, тому я вважаю це лише ймовірністю, а не основною моєю тезою.

У цей час, ціна XRP на 29 березня коливається навколо $0,63, показавши невеликий ріст за останній тиждень. Ціна зросла на близько 5% за останній місяць, що вказують останні дані графіків.

Інтересний матеріал на тему: Віталій Бутерін відзначив Worldcoin: як змінилася ціна WLD.

Floki Inu (FLOKI) - це криптовалюта, яка була створена як гра.

Мем-монета Floki Inu (FLOKI), інспірована вікінгами, останнім часом була в центрі уваги через свій стрімкий ріст протягом останнього місяця, що призвело до збільшення ринкової капіталізації на $2 млрд.

На момент публікації ціна Floki Inu становила $0,00024, що свідчить про зростання на 2,66% за останні 24 години, збільшення на 7,61% за минулий тиждень і вражаючий приріст на 308,56% за останній місяць, згідно з даними, отриманими 29 березня.

Криптовалюти, ціною до $1, можуть бути привабливими для успішних інвестицій. Однак крипторинок досить нестабільний і іноді непередбачуваний, тому важливо провести власне дослідження перед здійсненням інвестицій.

Познайомтесь з іншими популярними матеріалами:

Ціна біткоїна збільшиться на 12% у квітні: провідний аналітик зробив прогноз.

5 найкращих альткоїнів на зазначений рік, за думкою Міхаеля ван де Поппе.

Важливі альткоїни для покупки при падіннях.

Згідно із даними finbold.com.