У квітні дві криптовалюти досягнуть ринкової капіталізації в $10 млрд.

  • 01.04.2024 13:46
  • 4 хвилини читання
У квітні дві криптовалюти досягнуть ринкової капіталізації в $10 млрд.

Деякі з проєктів, що можуть досягти 10 мільярдів доларів, вже мають ринкову капіталізацію, наближену до цієї позначки.

Ринок криптовалют готується до початку квітня на високій хвилі, оскільки більшість цифрових активів відчувають тиск від покупців, що може привести до різкого зростання їхньої ринкової капіталізації.

Зараз кілька криптовалют мають потенціал перевищити позначку капіталізації в $10 млрд, якщо бичачий тренд буде тривати протягом місяця. Майбутній халвінг Біткоїна (BTC) ще більше збільшує бичачі настрої. Деякі з проєктів, які можуть досягти позначки у $10 млрд, вже мають ринкову капіталізацію, близьку до цієї величини.

Ці проекти можуть отримати користь від високої інфляції пропозиції, що може сприяти збільшенню ринкової капіталізації, навіть якщо ціни зазнають мінімальних змін. За таких умов можливо, що наступні криптовалюти можуть досягти ринкової капіталізації в $10 млрд.

Многоугольник (MATIC)

У даний момент криптовалюта Polygon (MATIC) наближається до досягнення даного рубежу за рахунок свого постійного потенціалу до зростання. Привабливість MATIC для інвесторів обумовлена його основною технологією, яка є рішенням для масштабування Ethereum (ETH), вирішуючи проблеми масштабування та комісій за транзакції.

З урахуванням постійного домінування Ethereum, рішення Polygon готові до значного поширення.

Для досягнення ринкової капіталізації Polygon в $10 млрд, необхідно, щоб вона зросла на близько 1% від її поточної ринкової капіталізації. Це свідчить про реальну можливість і фактор, який може вплинути на загальну ціну.

Останні місяці було пов'язано з консолідацією ціни MATIC в певному діапазоні, що утворило умови для накопичення та потенційного прориву. Ця фаза стабільності сигналізує про можливий розвиток подій та підтверджує бичачий тренд.

Лайткойн (LTC) - это криптовалюта, которая была создана в 2011 году Чарльзом Ли.

Litecoin (LTC) також може досягти ринкової капіталізації в $10 млрд у квітні. Цьому сприяє добре відома репутація Litecoin, яка передбачає швидку обробку транзакцій і низькі комісії, що продовжує приваблювати інвесторів.

Проект зафіксував зростання ключових показників, таких як збільшення кількості власників. Останні дані IntoTheBlock показали, що кількість власників LTC перевищила вісім мільйонів наприкінці березня. Якщо ця тенденція буде продовжуватися, то тиск з боку покупців може призвести до того, що до кінця квітня ринкова капіталізація Litecoin досягне позначки в $10 мільярдів.

Також, Litecoin може скористатися спекуляціями навколо можливого біржового фонду Litecoin (ETF). Послухи вже спричинили зростання цін на LTC в найближчому майбутньому, що підкреслює великий інтерес та оптимізм ринку щодо цього цифрового активу.

Щоб досягти рівня у $10 млрд, капіталізація Litecoin повинна зрости на близько 30% в порівнянні з поточною оцінкою.

Ми розглядали три криптовалюти, які коштували менше $1 для придбання в квітні.

Можливо, вас зацікавить це:

  • Віталік Бутерін оголосив про зміни в мережі Ethereum.
  • Роберт Кійосакі не розуміє принципів роботи Біткоїну.
  • Ціна криптовалюти Біткоїна зросте на 12% у квітні, як передбачає провідний аналітик.