У мережі Біткоїна було виявлено сумнівний криптогаманець.

  • 21.03.2024 16:01
  • 3 хвилини читання
У мережі Біткоїна було виявлено сумнівний криптогаманець.

Щодня власник гаманця купує по 100 BTC. Хто приховується за цим обліковим записом?

У громаді блокчейну з'явилася нова захоплююча тема для обговорення: мова йде про загадковий криптогаманець, якого прозвали "Містер 100". Його власник накопичив понад 52 996 BTC і, зазвичай, щодня відправляє на нього приблизно 100 BTC.

Сума на гаманці вже перевищила $3,5 мільярда. Деякі припускають, що у Mr. 100 є зв'язки з урядовими та фінансовими установами деяких країн.

За даними Cointelegraph, гаманець Mr. 100 придбав щонайменше тисячу BTC 15 березня 2024 року. Це становить 52% від усієї кількості в 1907 BTC, які були придбані спотовими Біткоїн-ETF протягом одного торгового дня. Іншими словами, обсяг угод дуже великий і вони проводяться досить часто.

Починаючи з початку листопада 2022 року, на цю адресу постійно надходять BTC. Цей період збігається з банкрутством криптовалютної біржі FTX. Крім того, господин 100 отримав декілька великих переказів біткоїнів з іншої адреси, яка також регулярно поповнювалася траншами по 100 BTC з 2019 року. Це може свідчити про те, що таємничий інвестор накопичував монети протягом принаймні останніх п'яти років.

Хто може бути Пан 100?

Вважаючи кількість угод, можна здогадатися, що Mr. 100 має відношення до гонконзької фінансової установи, що займається попередніми інвестиціями в ETF, інвестиційним управлінням Катару або іншим суверенним фондом з Близького Сходу. Але ймовірніше, що ця адреса насправді є холодним гаманцем, пов’язаним з південнокорейською біржею Upbit.

При аналізі втрати коштів з гаманця Mr. 100 було виявлено, що він виконував перекази BTC виключно на адресу, яку платформа Arkham вказала як гарячий гаманець Upbit. Більшість операцій становили транші від 500 BTC, причому дві найбільші операції становили до 3 000 BTC.

Господин 100 продовжує активно нарощувати свій криптовалютний портфель. Наприклад, коли BTC торгувався вище позначки $72 000, на гаманець Господина 100 було переведено ще 400 BTC. В результаті Господин 100 став чотирнадцятим за величиною власником біткоїнів у всій екосистемі головної криптовалюти.

Вас може зацікавити це:

  • BlackRock випередив MicroStrategy у накопиченні біткоїнів.
  • Дослідники виявили всі криптогаманці Tesla та SpaceX: яка сума біткоїнів у них є на сьогоднішній день.
  • Скільки біткоїнів можна придбати за різні валюти всього світу?