У Нідерландах на $3 млн оштрафували біржу криптовалют Crypto.com.

  • 14.03.2024 15:30
  • 4 хвилини читання
У Нідерландах на $3 млн оштрафували біржу криптовалют Crypto.com.

На сайті центрального банку Нідерландів (DNB) з'явилася інформація, що біржу Crypto.com оштрафували на суму 2,8 млн євро ($3,12 млн) за надання фінансових послуг у країні без відповідної ліцензії.

У повідомленні від регулятора уточнюється, що штраф було нараховано в жовтні 2023 року на компанію Foris DAX MT Limited (DAX MT), яка керує Crypto.com. Компанія повинна отримати реєстрацію в DNB відповідно до закону про протидію відмиванню грошей та фінансуванню тероризму, щоб мати право працювати в країні. Незважаючи на те, що базовий штраф за це порушення складає 2 мільйони євро, регулятор повідомив, що збільшив його "у зв'язку з серйозним ступенем вини".

"Збільшуючи штраф, DNB врахував той факт, що DAX MT має значну кількість клієнтів у Нідерландах, які користуються його послугами", - зазначено у повідомленні національного банку.

Регулятор стверджує, що компанія також користувалася конкурентною перевагою, уникаючи сплату відповідних податків державі, при цьому порушення тривало протягом значного періоду часу.

Компанії Crypto.com було надано час до листопада 2023 року для оскарження штрафу, який, за словами біржі, вони вже оскаржили.

«Штраф стосується минулого і вже виправленого інциденту і не має впливу на наші поточні операції або послуги на ринку», - повідомив представник компанії.

У минулому DNB вже накладав подібні штрафи на такі біржі, як Binance та Coinbase, за проведення діяльності без реєстрації.

Що потрібно знати про Crypto.com Crypto.com - це платформа для купівлі, продажу та обміну криптовалют. Вона надає можливість здійснювати операції з різними видами криптовалют, такими як Bitcoin, Ethereum, Litecoin та інші. Крім того, на Crypto.com можна здійснювати різноманітні фінансові операції, такі як кредитування, інвестування та інше. Будучи однією з найпопулярніших платформ для криптовалютних операцій, Crypto.com забезпечує високий рівень безпеки та надійності своїм користувачам.

Crypto.com, біржа для торгівлі біткоїном та криптовалютами, була заснована у 2016 році під назвою Monaco. Зараз вона входить до Топ-20 майданчиків з найбільшим обсягом торгів.

Платформа базується в Сінгапурі та має понад 50 мільйонів клієнтів у понад 90 країнах, серед яких Європа, США, Канада, Австралія, Латинська Америка та деякі країни Азії. Компанія співпрацює з Shopify, журналом TIME, а також є спонсором великих спортивних змагань.

У яких інших компаній виникли проблеми в Нідерландах?

Помимо Crypto.com, біржа Gemini також стикнулася з регуляторними труднощами у Нідерландах. Вона не змогла виконати вимоги регуляторів і була змушена покинути цю юрисдикцію.

Також проблеми з регулюванням у Нідерландах виникли на біржі Binance. Торговельна платформа повідомила, що також змушена покинути країну, оскільки не отримала дозвіл від регулюючих органів.