У одній з країн ЄС заборонено функціонування Worldcoin.

  • 06.03.2024 18:30
  • 3 хвилини читання
У одній з країн ЄС заборонено функціонування Worldcoin.

У Іспанії заблокували діяльність криптовалютного проекту Worldcoin, який був запущений засновником OpenAI Семом Альтманом.

Іспанське агентство захисту даних (AEPD) вимагає від Worldcoin негайно припинити збір особистої інформації в країні і припинити використання вже отриманих даних. Роботу компанії повністю заборонено в країні. Про це повідомляє Financial Times, посилаючись на електронний лист.

За інформацією журналістів, іспанський регулятор офіційно оголосить про "попереджувальний захід" 6 березня. Після цього у компанії Worldcoin буде лише 72 години на те, щоб продемонструвати свою відповідність вимогам.

Також слід ознайомитися з тим, що було оголошено нові списки на Binance для Solana, Worldcoin та Filecoin.

Цьому передувало те, що наприкінці 2023 року AEPD висловив занепокоєння з приводу використання технології сканування райдужної оболонки очей неповнолітніми. Це змусило Worldcoin ввести нові тести для перевірки віку.

Відзначимо, з початку свого запуску у липні 2023 року проєкт Worldcoin став об'єктом розслідувань регуляторів в Німеччині, Франції, Великобританії, Кенії та Аргентині.

В кінці січня 2024 року регулятор Гонконгу провів обшуки в офісах компанії. Вже на початку березня в Південній Кореї розпочалося розслідування щодо Worldcoin.

Можливо, вас зацікавлять 3 альткоїни, які можуть повторити успіх Worldcoin.

Після того, як була оголошена заборона Worldcoin в Іспанії, ціна токена WLD впала на понад 10%. На даний момент ціна активу коливається навколо $6,6.

Нагадаємо, що криптовалюта Worldcoin, створена Семом Альтманом, швидко набирає популярність по всьому світу. Вчора спільнота оголосила про запуск перевірки Orb у Сінгапурі.

Раніше ми писали, що Worldcoin залучає користувачів таким амбітним, як і суперечливим способом. Компанія обіцяє рівномірно розподілену цифрову валюту в колективній власності, сподіваючись залучити мільярд користувачів за допомогою сканування райдужної оболонки ока. Проте чому цей проєкт викликає стільки суперечок і критики? Далі в матеріалі.

Ознайомтесь з іншими популярними матеріалами:

Binance вирішила видалити зі списку торгові пари з популярними активами.

Віталік Бутерін виявив основну помилку в Ethereum та запропонував шлях її виправлення.

Торгівля біткоїн-опціонами стає все більш популярною, і трейдерам важливо бути обережними щодо цінового діапазону, який вони обирають.

Згідно з матеріалами Incrypted.