У Сінгапурі розширили контроль над галуззю Біткоїн.

  • 02.04.2024 15:00
  • 3 хвилини читання
У Сінгапурі розширили контроль над галуззю Біткоїн.

Уряд Сінгапуру розширив сферу регульованої діяльності, пов'язаної з криптовалютами, включивши до неї кастодіальні послуги. Про це повідомляє сайт Валютно-кредитного управління Сінгапуру (MAS).

Під вплив оновленого закону потрапили підприємства, які здійснюють міжнародні операції з цифровими активами, незалежно від того, чи вони приймають кошти на території Сінгапуру.

Також цей документ вимагає від компаній розподіляти активи клієнтів та тримати їх на трастових рахунках, вести бухгалтерський облік, а також мати технічні засоби для забезпечення їхньої безпеки.

Організації, що підлягають новій нормі закону про платіжні послуги, повинні зареєструватися в MAS протягом 30 днів і подати заявку на отримання ліцензії протягом шести місяців з 4 квітня 2024 року. Компанії будуть працювати на тимчасовій основі, поки заявки будуть очікувати на розгляд. Заявка на отримання ліцензії повинна супроводжуватись звітом про перевірку, проведеною кваліфікованим незалежним аудитором протягом дев'яти місяців з 4 квітня 2024 року. Компанії, які не відповідають вимогам, повинні припинити свою діяльність після набрання чинності поправок, попередивши регулятор.

Парламент прийняв зміни у 2021 році, проте вони набули чинності лише з 2 квітня.

Регулювання у Сінгапурі включає широкий спектр законодавчих та нормативних актів, що регулюють діяльність різних сфер громадського життя. Влада враховує інтереси громадян, економічні потреби країни та міжнародні стандарти. Регулювання забезпечує стабільність і розвиток економіки, соціальну справедливість та безпеку громадян.

Сінгапур став одним з провідних лідерів в Азії у сфері регулювання цифрових валют, створивши сприятливу атмосферу для розвитку блокчейн-технологій та інновацій у галузі біткоїн з строгим дотриманням нормативних вимог.

Країна охопила збалансований підхід, зосереджений на захисті інвесторів та запобіганні фінансовим злочинам, одночасно сприяючи інноваціям та розвитку індустрії. Регулятор MAS уведені чіткі регуляторні межі для операторів біткоїн-платформ, включаючи вимоги до ліцензування, процедури протидії відмиванню грошей та заходи протидії фінансуванню тероризму.

Сінгапур перебуває в топі країн з прийняттям біткоїна.

У 2023 році Сінгапур став однією з провідних країн у світі з використанням біткоїна. Під час складання рейтингу були враховані такі критерії: загальне поширення, інфраструктурна підтримка, інновації та технології, регуляторне середовище, економічні чинники та оподаткування доходів від інвестицій у біткоїн.