У скільки біткоїнів зараз Tesla має в своєму володінні?

  • 24.04.2024 13:02
  • 2 хвилини читання
У скільки біткоїнів зараз Tesla має в своєму володінні?

Активи компанії Tesla, які складаються з біткоїнів, на даний момент залишаються стабільними.

Згідно з даними першого кварталу, Tesla, провідний виробник електромобілів, все ще утримує цифрові активи на суму $184 млн. У їх гаманцях знаходиться 9720 BTC. Незважаючи на те, що вартість Біткоїна зростає, вартість активів компанії залишається тією ж самою, оскільки нереалізовані прибутки не враховуються.

У лютому 2021 року Tesla витратила велику суму в $1,5 млрд на придбання біткоїнів. У квітні 2021 року Tesla зменшила свою позицію на 10% для продажу за $272 млн. У липні провідний виробник електромобілів продав більшість своїх активів у біткоїнах.

Акції компанії Тесла

Компанія зафіксувала значне зниження прибутку на 55% у першому кварталі цього року. У той же час її виручка зменшилася на 9%. З початку року акції Tesla впали більше, ніж на 40%, оскільки компанія продовжує зіткнення з жорсткою конкуренцією від внутрішніх китайських виробників, таких як BYD.

Більш докладно про це можна дізнатися в нашому матеріалі "Зниження акцій Tesla: причини та прогнози".

Незважаючи на невтішні фінансові результати, Маску все ж вдалося зацікавити інвесторів, оголосивши, що вдругій половині 2025 року компанія планує випустити доступнішу модель Tesla. Голова Tesla також намекнув на появу роботаксі в компанії, що може називатися "Кібертаксі".

Хоча було дуже мало деталей, неоднозначні обіцянки Маска все ж змогли підштовхнути акції компанії до значного зростання. В даний момент TSLA подорожчала на 13% на позаторгівельних торгах.

Вас це може зацікавити:

  • Якщо акції Tesla втратять вартість, можливо, Ілон Маск збідніє - Finbold.
  • Ілон Маск оголосив про запуск роботаксі від Tesla: коли це станеться.
  • Якби Маск вклав гроші в Біткоїн замість Twitter, то скільки він заробив би?