У США почали приймати ставки на біткоїн.

  • 18.03.2024 16:16
  • 3 хвилини читання
У США почали приймати ставки на біткоїн.

Американська прогнозна біржа Kalshi відкрила можливість ставок на зміну ціни біткоїна. Про це повідомляється на веб-сайті компанії.

Kalshi пропонує своїм користувачам укладати контракти на прогнози, які дозволяють здійснювати ставки на зміни ціни біткоїна.

На 18 березня на платформі Kalshi можна робити ставки на мінімум три контракти на біткоїн, включаючи той, який передбачає досягнення біткоїном позначки у $100 000.

В даний час у контракті вказано 10 доступних щомісячних ринків, при цьому найближчий з них передбачає, що біткоїн досягне цієї позначки 28 березня 2024 року. Остання можлива ставка – до 31 грудня 2024 року.

Один з угод - прогноз на те, яке значення досягне біткоїн у 2024 році, та щоденний прогноз ціни BTC. Щорічний прогноз ціни включає п'ять контрактів від $75,000 до $150,000. Щоденний прогноз охоплює 15 ринків, починаючи від $66,750 і закінчуючи на $70,250.

Біржа Kalshi та ринок прогнозів - це одне й те ж саме.

У США ринок передбачень з'явився ще у 1884 році, проте перша ліцензія була отримана лише через 137 років. Сюди входили такі серйозні гравці, як Goldman Sachs, Deutsche Bank, Ford, Google.

Торгівля передбаченнями в США - це майданчики, де учасники можуть робити ставки на результат різних подій, таких як політичні вибори, економічні показники, погодні умови та інші суспільно значущі явища. Ці ринки, що часто мають форму біржі ставок або ф'ючерсних ринків, дозволяють аналізувати громадську думку і передбачати майбутні події на основі колективної мудрості учасників. Вони використовуються не лише для отримання фінансових вигод, але і в дослідницьких та аналітичних цілях, оскільки ціни на ринку передбачень можуть відображати ймовірність певних результатів. В США ринки передбачень підлягають суворому регулюванню з метою забезпечення їхньої прозорості, чесності та захисту учасників.

Kalshi - це фінансова біржа, що дозволяє інвесторам торгувати активами, базуючись на передбачуваних результатів майбутніх подій. Заснована у 2019 році, ринки Kalshi охоплюють широкий спектр галузей, від економіки та міжнародних відносин до погоди та можливості виявлення інопланетян.

Прогнози щодо курсу біткоїна

Слід зазначити, що учасники спільноти Біткоїн часто роблять прогнози щодо курсу основного цифрового активу. Недавно керівник компанії Blockstream Адам Бек висловив думку, що ціна біткоїна наближається до рівня $100 000.

На його думку, основні показники BTC і ціна трохи розійшлися, тому він вважає, що ціна їх догонить.