У США розглядають законопроєкт щодо припинення Федеральної резервної системи.

  • 16.05.2024 15:01
  • 4 хвилини читання
У США розглядають законопроєкт щодо припинення Федеральної резервної системи.

Член Палати представників Томас Массі провів опитування в соціальних мережах, у якому запропонував внести законопроект про ліквідацію Федеральної резервної системи (ФРС).

Конгресмен США Томас Массі розглядає законопроект, який викликає різні реакції у криптовалютній спільноті. Недавно він провів опитування на платформі X (колишній Twitter), де запитав у користувачів, чи варто йому вносити законопроект про ліквідацію Федеральної резервної системи.

На момент написання матеріалу 88% учасників висловили підтримку ліквідації Федеральної резервної системи, тоді як 2% залишилися на стороні цієї системи. 10% респондентів залишилися нейтральними і просто хотіли дізнатися результати опитування. Це X-опитування відображає погляди криптоентузіастів на центральні банки та їх позицію на ринку.

Чи я повинен внести законопроект про скасування Федеральної резервної системи? - Томас Массі (@RepThomasMassie) 15 травня 2024 року

Громада та законодавці підтримують криптовалюту.

Пропозиція конгресмена Томаса Массі про скасування Федеральної резервної системи виникла в контексті крипторинку, який критикує дії центральних банків. Незважаючи на те, що багато людей підтримали цю ідею, деякі експерти вважають, що краще було б спрямувати зусилля на прокриптовалютне законодавство.

Паркер Льюїс з Zaprite відзначив американський принцип, пропонуючи подолати Федеральну резервну систему, а не припиняти її існування. Цю точку зору підтримали й інші учасники дискусії щодо регулювання Біткоїна та криптовалют.

Ні, вам просто треба підтримати Біткоїн, це єдиний шлях припинити існування ФРС, і це більш американський спосіб. Давайте переможемо ФРС, а не закриємо її за допомогою фіатних грошей.

Віцепрезидент з досліджень Bitcoin Miner Riot Platforms П’єр Рошар висловив думку, що ринку необхідне введення законодавства про стейблкоїни для захисту від гіперінфляції долара США. Він також радить законодавцям зробити Bitcoin неоподатковуваним, щоб він міг конкурувати з доларом, що в кінцевому підсумку призведе до поступового скасування Федеральної резервної системи.

Боротьба з централізацією та Федеральною резервною системою.

Поява Біткоїна та технології блокчейн пов'язана зі занадто великою централізацією грошово-кредитної політики та фінансів. Як результат, Біткоїн виступає як модель протистояння традиційним посередникам у фінансових транзакціях. Прийняття цього активу також підтверджує сильний рух до децентралізації.

Поміж ФРС та криптогрошовим співтовариством є критика щодо неефективної регуляторної політики Комісії з цінних паперів та бірж.

Раніше ми повідомляли про те, що в США планують представити новий закон про стейблкоїни і які зміни він може принести.

На вас може це зацікавити:

  • Чому так важливо придбати Біткоїн цього року?
  • Біткоїн уже 15 років: як криптовалюта, що стала першопроходцем, вплинула на світову економіку
  • Сам Альтман висловив свої думки щодо Біткоїну 10 років тому: які прогнози виявились правдивими.